Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve van egy "titkos pasim" akit nagyon szeretek, de most valami nagyon durva dolgot tett velem. Szóval az van, hogy ez a pasi kb 8 éve a szeretője volt az egyik ismerősömnek. A csaj ismerősöm mindig ábrándozott róla nekem, mesélte hogy mi volt velük régebben, én hülye meg erre felvetettem a témát, hogy összehozok egy hármas talit ha annyira akarja. Én csak egy ilyen beszélgetős talit szerettem volna, de amikor a "pasim" meglátta őt, egyből nyomult rá! Nem akartam elmondani a csaj ismerősömnek, hogy mi igazából együtt vagyunk, mert tudom, hogy rosszul esett volna neki. Na szóval, a "pasim" egész este ölelgette, puszilgatta...engem pedig úgy kezelt, mint egy havert, mert mondtam neki, hogy ne feltűnösködjön velem. Szörnyen esett látni ezt és alig bírtam visszatartani a könnyeimet amig ők nosztalgiáztak. A csaj ismerősöm ma azt mondta, hogy úgy érzi, hogy újra beleszeretett. Ennél szörnyebb dolgot el sem tudok képzelni. Egész nap csak pityergek, mert nagyon szerelmes vagyok a "titkos pasimba". Kérdeztem tőle, hogy miért kellett ezt megtennie velem, erre ő csak azt mondta, hogy csak így akarta kifaggatni a csajt, hogy mizu. Bár nem értem, hogy miért érdekelte annyira, hisz már lassan 8 éve voltak együtt. Irogat nekem, hogy beszélnünk kell és neharagudjak, hogy megbántott, de nem veszem fel a telefont és mondtam neki, hogy hagyjon békén és felejtsen el. De annyira fáj ez az egész, mert annyira szeretem. Most mit csináljak? Egy idegroncs vagyok! ;( :(

20L


2012. márc. 29. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Szilvásbuktát
2012. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

kecskére a káposztát?

háháháhá!!!

2012. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 trendkivuli ***** válasza:
52%
mert azt szeretem!
2012. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem vicces :/ Nagyon fáj :/
2012. márc. 29. 23:30
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
a pálinka jobb, ha tudsz akkor nekem szilvapálinkát.
2012. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
84%
Szerintem mondd el neki a problémádat,beszéld meg vele ha tényleg annyira szereted ahogy mondod... egy próbát megér:)
2012. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

egyébként az én egyik régi szeretőm is csinált valami hasonlót.

lehívott egy szórakozóhelyre,ahová hívta a barátnőit is.

simán felszedtem az egyik bombázó,frissen szakított,szomorú barátnőjét,aztán nagy duzzogva belement,hogy hárman felmenjünk hozzám...a többit gondolom kitalálod.

klassz este volt,le is videóztam.

2012. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős amúgy a barátod és a barátnőd?
2012. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan nagy probléma mint aminek te látod.

Te kérted hogy ne feltűnősködjön, hát nem tette.

Azóta hívogat, te meg nem veszed fel neki, közbe siránkozol hogy szereted. Hát szerintem magad alatt vágod a fát...

2012. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 trendkivuli ***** válasza:
a netre nem raktad fel a videót?
2012. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!