Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem hihetetlenül sok agresszió gyűlik fel bennem a féltékenység miatt?

Figyelt kérdés

Nem akarom barátomat idegesíteni azzal, hogy féltékeny vagyok, úgyhogy soha nem hozom szóba, mert tudom, hogy csak idegesítené, és tönkretenném vele a kapcsolatunkat, viszont azt vettem észre, hogy minden, amit elfojtok magamba, valami szörnyen agresszívá tesz.

Konkrétan én már nem gyomorgörcsöt érzek, hogy jajj vajon megcsal, akkor derossz, hanem dühöt, haragot, és gyilkos indulatot, hogyha megtudom, hogy megcsal, én megyek és ölök és ilyen elborult pillanataimban úgy érzem még komolyan is gondolom... O.o

És néha komolyan tök ijesztő vagyok saját magamnak, fogalmam sincs hogy tudnám ezeket kezelni. Beszélni nem lehet róla, mert az csak galibát okoz, de ha nem beszélek róla, félek, hogy egyszer valami dühöngő őrült lesz belőlem.

Nem tud valaki valamit ajánlani, hogy mivel kezeljem ezt az agressziót, ami bennem van?

20L


2012. márc. 30. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy van-e okod erre...Tehát arról van szó, hogy a párod az a fajta, aki igaz hogy a Te kezedet fogja, de de más nőket bámul az úton, a szomszéd lánnyal meg flörtölget, vagy pedig nem adott még semmi okot a féltékenységre, csak Te vagy túl gyanakvó, és görcsölsz, hogy mi van ha...?

Pszichológushoz kéne elmenned (oda nem az elmebetegek járnak, hanem értelmes,normális emberek, akik szorongásos problémákkal, önbizalomhiánnyal, stb. küszködnek).

Mi oka van ennek, hogy ez kialakult benned?

20/l

2012. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fú, na erre én is kíváncsi vagyok, bocs az offért!
2012. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az exe nem hajlandó leszállni róla. Már vagy 2-3 éve szakítottak, és a mai napig fúr minket, pedig 1.5 éve járunk. Más csajokra nem vagyok féltékeny. De pl rengetegszer álmodtam azt, hogy agyonverem az exét, mindenféle eszközzel, ilyen baromi rideg gyilkosként, mint tényleg vmi dühöngő őrült.

Nem nagyon van pénzem pszichológusra. De gondoltam már arra is.

2012. márc. 30. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hát ez tényleg baromi mérgesítő lehet. Figyi, mérgesen gondol az ember sokmindent, de ahhoz azért valami másnak kell lennie a szíved helyén, hogy embert öljél...Ha olyan helyzetbe kerülnél, még akkor se tudnád megtenni, ha kényszerítenének rá.

Beszélned kellene a barátoddal, hogy ketten, nyomatékosan állítsátok le a csajt, és fogja fel végre, hogy ő már lejárt lemez.

2012. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és pszichológushoz ingyen is lehet menni. Városokban van, nálunk pl. a nevelési tanácsadóban.
2012. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dettó ez a szitu nálunk is.

20N

2012. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vezesd le valahogy .. nagyon rossz, amikor a sok gyűlölet felemészti a lelked :S Hosszú folyamat megszabadulni tőle.

De a barátod miért nem küldi már el a csajt?

2012. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már elküldte. De a csaj nem normális, és most szó szerint nem az. Az ő fejében ez így nem létező fogalom... Úgy gondolja, ha eleget teper, majd úgyis elkotródok az útból...
2012. márc. 31. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem küldte el eléggé. Hidd el, ha komolyan gondolná, meg tudna szabadulni tőle. Tiltsa le mindenhonnan, cseréljen számot, ne nyisson neki ajtót stb..
2012. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1: Az, hogy az exe nem száll le róla nem jelenti azt, hogy meg is fog csalni. Miért nem bízol a párodban??

2: Ne haragudj, de ha eddig nem tudta elküldeni a csajt, nem biztos, hogy el is akarta.. (Ez üti az 1. pontot.)nem biztos, hogy meg fog csalni de lehet, hogy kirakja a szűrödet.

Olyan nincs, hogy a csaj állandóan zaklatja. (Telefonszámcsere, tiltás mindenhonnan, zárcsere- ha kell másik albérlet, lakás stb..)

2012. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!