Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Van 1 lány a suliban, ahová járok, aki nagyon tetszik. Sőt, talán nem csak szimplán tetszik, hanem érzek is iránta valamit. Azt nem tudom, hogy szimpla fellángolás, vagy mi is ez. Csütörtök óta nem tudom az eszem, ugyanis akkor fogott meg nagyon. Épp a terem ablaka előtt sétált osztálytársaival, amikor egy pillanatra megállt, és annyira gyönyörű, hogy nem tudtam nem az arcát bámulni. kb. 10 másodperce néztem a szemébe, mikor ő is megpillantott, és a szemembe nézett, onnantól kezdve megbabonázott. Addig nevetgélt a barátnőivel, ám mikor egymás szemébe néztünk, rögtön elült a mosoly az arcáról. Csak 1 pillanatig néztünk egymás szemébe, de nem tudom kiverni a fejemből. Ez történt ugye csütörtökön, ma szombat van, és egyfolytában ő jár a fejemben. Sajnos még a nevét sem tudom, viszont nagyon szeretném megtudni. Csütörtök óta semmit nem tudok gyakorlatilag csinálni, mert egyfolytában rá gondolok. Este is alig tudok elaludni. Viszont van még 1 gond. Állítólag van barátja, ezt osztálytársaim mondták. Szóval most nem tudom, hogy mi tévő legyek, de annyira szeretném ha most itt lenne velem.

21/f


2012. márc. 31. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Haver, szerintem az a helyes, ha csak szabad prédára lövünk, szóval ha egyértelmű, hogy van valakije, akkor nem lenne szép dolog ha ráhajtanál. Persze vannak srácok, akiknek ez nem számít, de én tuti hogy nem lennék egy kapcsolat elrontója. Azok alapján amit leírtál, szerintem én kiverném a fejemből, inkább elmennék bulizni vagy nem tudom. De a te döntésed!
2012. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a tanácsod! Attól, hogy van barátja, még nem biztos, hogy szerelmen alapuló a kapcsolat. Talán megpróbálok hozzá közeledni, aztán majd ő eldönti mit szeretne.
2012. márc. 31. 11:47
 3/22 anonim ***** válasza:

lesz itt valami :)


szerintem simán kezdeményezhetnél, mi lehet a legrosszabb, ami történhet? megmondja, h van barátja? legalább tisztában leszel a tényekkel és nem reménykedsz tovább. szóval szerintem hajrá. :)

2012. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Te tanácsod is! Szerintem mindenképp lépni fogok, mert nem bírom ezt. Már enni sincs kedvem, egyszerűen semmihez. Ha visszautasít, akkor legalább tudom, hogy nem éri meg gyötörni magam.
2012. márc. 31. 12:51
 5/22 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit is értelmes a leányzó, értékelni fogja a bátorságodat. egy a lényeg: ne legyél nyomulós, és "feszült" se, mint aki a legkisebb visszautasítástól összetörik... mutatkozz jófejnek, az tuti jó lesz. :)


ha pedig tényleg közli, hogy barátja van, akkor ne erősködj tovább. kívánj szép napot és menj el. lehet később még gondol rád. :) sok sikert!

2012. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást, és a tanácsokat! Picit félek azért a visszautasítástól, az nagyon rosszul esne, de tényleg kiderülne, hogy nem akar tőlem semmit, és könnyebb lenne tovább lépni.
2012. márc. 31. 13:21
 7/22 anonim ***** válasza:
bizony. na de mindenképpen mesélj majd, mi volt! :)
2012. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindenképp beszámolok majd a fejleményekről! :)
2012. márc. 31. 14:22
 9/22 A kérdező kommentje:
Sikerült megtudnom nagyjából milyen baráti körökben mozog a lány, akik közül ismerek is pár embert, valamint az is a fülembe jutott, hogy akivel járt, azzal már egy ideje nem jár, mondjuk azt nem tudom, azóta van-e másvalakije.
2012. márc. 31. 18:05
 10/22 anonim ***** válasza:
tehát ha mégis azt mondaná neked, h barátja van, akkor következtethetsz, h nem jössz be neki. :D de azért csak megmondja neked őszintén a frankót. :P
2012. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!