Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kértétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kértétek meg a párotok kezét és ez, hogy történt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én egy csaj vagyok és gondolom nem is ilyen válaszra vártál de hátha. Még nem kérték meg az kezem, de figyelj! Ha úgy érzed, hogy szeretitek egymást, akkor kérd meg a kezét. Szerintem úgy lenne a "legszebb" ha terveznél egy vacsorát, ahol ott van az ö családja is meg a tied is...és senki se tudjon róla. Maximum egy ember aki majd fényképezhet mikor felállsz és egyszer csak megkéred a barátnőd kezét! Szerintem igy nagyon aranyos lenne.
2009. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 év után...vettem neki egy kutyust és ő "hozta" a gyűrűt. :-) Nagyon beteg lett, és ezzel is akartam jelezni, hogy mindenben kiállok mellette, és ugyanúgy harcolok ahogy ő is. Nagyon boldoggá tettem, azóta végre világos neki, hogy nekem ő bárhogyan kell egészségesen-betegen. Hála az égnek ez a boldogság kihat az egészségére is, egyre jobban érzi magát, és a dokik is sok jót jósolnak neki. :-)
2009. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En megolnem a paromat ha vacsoran orszag vilag(vagyis csalad) elott kerne meg. en nyugisabbat szeretnek mondjuk egy nyari kirandulas alkalmaval egy patak parton, hegyek kozott stb...ha pedig vacsora akkor inkabb kettesben legyen. De te kell tudjad a legjobban mire vagyik a baratnod.

mondjuk en mar celoztam arra a paromnak h nehogy csaladi banzajt rendezzen:)) aztan utana lehet azt is de eloszor csak ketten legyunk:)

amugy volta olyan ember akinek ket het utana kertek meg a kezet es olyan is akinek ket honap utan, de ket ev utan is:) a hatarozottsag kell hozza es ket szerelmes emberke:D

sok boldogsagot:)

2009. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez első hozzászólónál nem értem a fényképezést... én tuti fejberúgnám a fényképészt, ha ott egy olyan pillanat, erre villogtat a képembe... amúgymeg lánya válogatja h milyet szeretne... vagy pasi :) ha ismered, tod mit szeret, meg te is, találj ki vmi egyedit :)
2010. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!