Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előnyei és hátrányai egy idősebb partnernek?

Figyelt kérdés
én húszas éveim elején ő negyvenes évei elején.
2012. márc. 31. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Írhatok párat, amiket persze meg lehet kérdőjelezni:

- Jóval hamarabb meghal, mint te

- A generációs különbség gondot fog okozni vagy így vagy úgy (értem ez alatt a szexuális és más aktivitását, más felfogást, stb.)

2012. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ő már megélt olyan tpikus húszonéves kori dolgokat, amiket te még nem biztos, ezért tudhat tanácsot adni.


Hamarabb meghalhat - itt most az ugrott be, hogy szex közben megáll a szíve.

Az is előfordulhat, hogy csak szórakozni kellesz neki - tudom, veled egykorú is lehet mocsok, hogy kihasznál, de azt v.hogy könnyebb kiheverni lelkileg, mintha már egy teljesen (tehát szellemileg is) felnőttnek gondolt ember teszi.

2012. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a lány, aki fiatalabb.


Felvetődhetnek a generációs különbségek, bár minden ember más, nem lehet tudni, hogy alakul.


Szerintem is sokban segíthet neked, de szerintem azért ez a szexualitás dolog nem úgy van, ahogy az egyik kommentelő írta. Szerintem pont megfelelő ebben az esetben a korkülönbség, mert a férfi csillapodott a 20-as éveihez képest (remélhetőleg:D), és a lány aktív, így pont passzol minden.

2012. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!