Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a barátommal, akkor a barátjánál én szóba sem jöhetek?

Figyelt kérdés

ugyanis nagyon tetszik a barátja, habár ő még nem látott engem, nem tudom viszonozná e. a barátommal már többször szakítottunk. de ezt most véglegesnek gondolom.


Ilyenkor nem tudom, hogy egy srác barátja annak a volt bnőjével foglalkozna e komolyan, vagy csak kidumálnának? az ex meg biztos rosszakat mondana rólam, ahogy a srácról is ahogy beszél nekem, az valami szörnyű.


2012. márc. 31. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne akadály. Egy próbát mindenképpen megér közeledni felé.
2012. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátja az exednek, akkor szóba sem jöhetsz.
2012. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátjával nem kezdenék ki.
2012. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindez attol függ h hány évesek vagytok. Tinikorban elmegy
2012. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

24, a srácok 25 :(

de a srácról tudom, hogy társat keres

és pont az esetem. nem véletlenül nem mutatott be neki soha engem a barátom...

2012. márc. 31. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez kényes téma... attól függ ez, hogy az exedet mennyire viselte meg a szakítás. Az én esetemben az történt, hogy a barátom szakított velem, azzal az okkal, hogy nem szerelmes. Eléggé kiborultam, mert én pedig őrülten szerettem őt. Na most ugye neki is ott volt a legjobb barátja, aki egy elég vonzó pasi. Nem az az Adonisz, de tudod, az a típus, aki annyira vonzó, hogy legszívesebben ráugranál. Mikor még együtt voltunk a párommal, mindig éreztem ezt a vonzást iránta és éreztem, hogy ő se (lenne) irántam közömbös), de nem érdekelt, mert szerelmes csak a páromba voltam. De mikor otthagyott a barátom, megfordult a fejemben, hogy rá kéne cserregni a srácra... Úgy voltam vele, hogy ha idegesítené is ez az exemet, neki aztán semmi joga megsértődni, mert ő dobott ki, ráadásul azzal, hogy nem is szeretett szerelemmel engem soha. De aztán mégse kerestem meg a srácot, mert pont azt nem akartam, hogy az exem kidumáljon neki engem. Sose lehet tudni, kiből mit hoz ki az ilyen. Az exem alapvetően egy elég diszkrét srác volt, de tényleg nem tudhattam, hogy reagálna. És ebből csak a bonyodalom származott volna. Én azt tanácsolom, hogyha nagyon kell neked ez a srác, szard le, ki mit mond és gondol. De arra számíts, hogy sanszos, hogy megváltozik a 2 srác kapcsolata egymással és esetleg kibeszélnek téged. Mérlegelj én is ezt tettem.
2012. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!