Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a világgal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a világgal a párkapcsolatokat illetően?

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm (25 évesek) már évek óta szinglik vagyunk és szerencsétlenek a szerelemben. Mostanában minden férfi/nő "önmegvalósító hadjáratba" kezdett és nincs igényük normális tartós párkapcsolatra, mindenki a maga ura szeretne lenni. El vagyunk keseredve, hogy a mai világban milyen nehéz párt találni.

Mikor lesz már vége ennek a "korszaknak"? :)


2012. ápr. 1. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Talán nem a jó embereknél próbálkoztatok.
2012. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is ezt tapasztalom, úgy gondolom, hogy iszonyú sokat változik a világ és képtelenek vagyunk, mi, emberek lépést tartani vele. Ha felnyitná végre mindenki a szemét, láthatná, hogy ez így nem egy működőképes világ.
2012. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenki szingli és szerencsétlen a szerelemben.


Millió ember él boldog párkapcsolatban.

Ti talán ezért nem, mert nem a megfelelő emberrel kezdetek, vagy túl nagyok az elvárásaitok, vagy csak egyszerűen nem vagytok párkapcsolatra valók.

2012. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom és soe voltam szingli talán pár napig. Mindig komoly kapcsolatom volt 2 éve meg már férjhez is mentem. Pedig 1 korosztály vagyunk.
2012. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Számomra az az egyik legmeglepőbb, hogy itt mindenki azt tanácsolja, hogy azonnal hagyd el a másikat, keress mást.

Ami leginkább azt tükrözi,hogy a megbocsájtásról és a toleranciáról még soha nem hallottak.

Én nem így nőttem fel, nekem is nagyon fura ez így.

Mindig azt képzeltem, hogy egyetlen egy barátom lesz életem végéig. :)

A normális pasikra azonnal lecsapnak a nők, és tudják is, hogy tartsák meg őket. A másik meg pont most volt a népszámlálás kapcsán, hogy több nő él az országban, mint férfi. A férfiak között meg egyre gyakoribb, hogy mennek külföldre az iparba dolgozni. Így egy nőre még kevesebb férfi jut.

2012. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem a világ az oka, amiért szinglik vagytok, de a léleknek jót tesznek az ilyen magyarázatok :)
2012. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te ugyanezt teszed.

Miért baj, hogy az ember "önmegvalósít"? Mostanában sok ember úgy használja ezt, mint egy szitokszót.

Egyébként te is meg akarod valósítani önmagadat, csak te nem egyedül, hanem egy párkapcsolaton keresztül.


A szingli egyébként önként vállalt egyedülállóság. Te kényszerszingli vagy.

2012. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Mi történt?

Hidd el nekem, mindenki szeretne párkapcsolatot, csak rengetegen nem találkoznak azzal az emberrel, akivel nem, egyszerűen együtt tudnának élni, hanem aki nélkül nem tudnának élni.... ezen érdemes kicsit elgondolkodni...

2012. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a probléma az egész számok faktorizációjának problémáján (IFP) alapul
2012. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
köszi a lepontozást, akkor is így gondolom :)
2012. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!