Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
van egy fiú,aki tetszik,de neki van egy barátnője.megmondjam neki,hogy szeretem vagy ne?
2009. jún. 16. 00:18
 1/9 anonim válasza:
76%
Ha megteszed akkor te átlagos magyar vagy, aki p*csa (ne vedd rossz néven) mert lenyúlja más barátját.. beleszólni két személy szerelmébe szemétség szerintem.. meg ha még sikered is lenne, könnyen jön, könnyen is megy, jön jobb nálad azt le is vált az ilyen fajta.. a hűségesek kitartanak végig a barátnőjük/barátjuk mellett.. de ez cs az én véleményem =)
2009. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
mondd csak, aztán a fiú majd jól meg basz, vagy ha nem akkormeg a nője basz agyon téged. mit akarsz te más faszijától? ribanc
2009. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ne mond meg neki, csak akkor ha a barátnőjével vacak a kapcsolata.
2009. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
most csak tetszik vagy szerelmes vagy???nem mind1...
2009. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elég zavaros kettőjük között a kapcsolat!
2009. jún. 16. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki hátha szerelmes lesz beléd.
2009. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

szerintem se mondd meg neki, mert baj lehet belőle.

az első két válaszolónak: nem azt kérdezte hogyan szedje el a másiktól a pasiját... szerintem nem ribanc a kérdező, mert azt nem te döntöd el kibe szeretsz bele. a másik meg, h amikor reménytelenül szerelmes vagy, kell valami biztos pont, kell egy NEM, hogy el tudd felejteni az illetőt. én is csináltam már ilyet, biztos voltam benne h nem lesz a válasz (és eszem ágában se volt szétszedni egy kapcsolatot), és mikor kimondta végre véget ért a mi lenne ha... gondolatmenet és elfelejtettem őt.

hogy ennek ellenére miért mondom h ne tedd? mert így visszagondolva rá megalázónak érzem a helyzetet és elég kellemetlen volt utána a srác szemébe néznem.

2009. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!(:
2009. jún. 16. 00:54
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Miért van az, hogy a srác mondja meg ha érez valamit, a csaj meg ne mert megalázó. Szerintem pusztán arról van szó, hogy megnyílsz a másik ember felé és ezzel valamilyen szinten kiszolgáltatottá válsz és beleugrassz a bizonytalanba.

A témára kanyarodva, szerintem se mondd meg neki. Ha tényleg ramaty a kapcsolatuk akkor hamarosan vége lesz akkor lehetne lépni. De szerintem se csajra, se pasira nem érdemes várni, mert annyi minden elmegy az ember mellett amiket észre sem vesz és nagyon jó dolgok sülhetnek ki belőle....

2009. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!