Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki nézi el a párjának hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki nézi el a párjának hogy renyhe, na meg nem szorgos egyántalán?

Figyelt kérdés
Én 24 éves nö vagyok és plafonra mászok mikor párom ahányszor iszik annyi tiszta poharat vesze elö de elmosogatni nem szereti, ha nem mondom meg mit tevékenkedjen aznap akkor képes és nem csinál aznap semmit csak fekszik.
2012. ápr. 1. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Na az durva ha nem csinál semmit ha nem szólsz neki:) Hál istennek az én barátom nagyon szorgalmas, de van mikor neki is jelezni kell apróságokat. De ha semmit nem csinálna magától, nem hiszem,h igényt tartanék rá:)
2012. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy új pasit.
2012. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ha ilyen tróger. Én sem vagyok egy házitündér, sőőőt, de ezt kompenzálom azzal, hogy sokat dolgozom, így sok pénzem van és másokkal megcsináltatom.
2012. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hehe, ha barátomon múlna, rárohadna a lakás. :D

Nem hogy akkor nem csinál semmit, ha nem szólok neki, hanem ha konkrétba leüvöltöm a fejét, akkor sem feltétlenül hajlandó megmozdulni.

Jóanyja elb.aszta egy csöppet a nevelésben, de mivel értelmes gyerek, elég gyorsan tanul. Másfél év alatt kőkeményen verem a fejébe, hogy kell elfogadható körülmények között élni, igénye szerintem soha nem lesz rá magától, de a kedvemért nagyjából nagyritkán összeszedi magát. Ez mondjuk kimerül a ruha hajtogatás-pakolásban, meg a porszívózásban, és hogy kidobja a szemetet.

Ő is a pénzes megoldások híve, inkább fizet, hogy csináljam meg helyette. Tudom, hogy csak azért viselem el, mert nagy a lamúr, ha egyszer elmúlna... Biztos nem jönnék össze soha többet olyan pasival, aki igénytelen a környezetére.

21L

2012. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!