Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan itt a húsvét, ti milyen locsolóversekkel készültök a párotoknak?

Figyelt kérdés
Meg szeretném lepni a párom egy húsvéti locsolással, de nem tudok semmilyen jó locsolóverset csak az ilyen régi szokásosakat.. Tudnátok mondani párat amik frappánsak, viccesek, aranyosak? Jöhet minden fajta csak a bunkó versek és kommentelők kíméljenek! Esetleg leírhatnátok, hogy te hogyan csináltad, lepted meg így és mit mondtál neki. 1éve vagyunk lassan együtt 17évesek vagyunk. Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2012. ápr. 1. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
le a ruhát, le a bugyit..hadd locsoljam meg a......hajad :D
2012. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mikor elkezdtem olvasni már majdnem írtam, hogy bunkó versek kíméljenek de a végére ez nem is bunkó lett hanem vicces :D Jöhetnek még!!
2012. ápr. 1. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Sivatagban jár a teve

tele van a töke vele

Nálam van a töke leve

meglocsolhatlak-e vele?

2012. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mondok én verset, mondjanak a kicsik,

Én csak azért jöttem, hogy ihassak egy kicsit! :D:D:D Szabad-e teledu..antani a hajad? :D

2012. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnék még! Most már kicsit visszafogottabbak és kedvesek is:D
2012. ápr. 1. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

"Zöld erdőben jártam véled,

Kezem erre-arra tévedt

Úgy éreztem, nem vagy nedves,

Meglocsolhatlak-e kedves?"

:)

2012. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lábam között két tojás

pirosra van festve,

Hogyha azzal meglocsollak,

el is mehetsz GYES-re.

2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!