Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti komolyan tudtok venni egy olyan nőt, akivel egyéjszakás kalandnak indult, de kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Eddig senki sem vett komolyan. Ha elsőre van szex, mindig folytatást akarnak. De ha nincs, akkor fel se hívnak, mert sajna elsőre mindenkinek ellenszenves vagyok egy kicsit. Még a legjobb barátaimnak is az voltam.

Ha meg nincs második alkalom, meg se tudnak ismerni.

De az ágyban piszok jó vagyok, és a következő találkozások során többen is belémszerettek már.

Akkor mit kéne tennem?

Ja, elvált anya vagyok.


2009. jún. 16. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már első perctől tetszik valaki és nem csak azért fekszik le velem elsőnek, mert olyan fajta, aki mindenkivel ezt teszi, akkor komolyan tudom venni. De ezt bizonyítanod kell utána is. Mármint, h te is komolyan gondolod, és hűséges vagy
2009. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Elég nehéz erre válaszolni.Én egy kapcsolatot nem a szex-el kezdem.De ha arra fele terelödik a dolog nem vagyok ellene.Komolyan veszem ha látom Ő is komolyan vesz engem és nem csak mellé beszél.Aztán majd kialakul valami.
2009. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak a saját példámmal tudok neked segiteni. Nekünk egy éjszakás kalandnak indult, a neten "ismerkedtünk" meg, és első nap az ágyban kötöttünk ki. 3.5 éve együtt vagyunk és 1 hónap múlva lesz az esküvőnk. Fel sem merült a hűség kérdése közöttünk azóta sem. Soha ne add fel! Ha tetszik neked, élvezed, tedd meg. Hogy mi lesz belőle? Az élet majd válaszol. De próbálj másképp is nyitni, ne csak ezzel. Talán valakinek pont azért fogsz tetszeni, amilyen vagy!

2009. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak egy személyes történet: én is első este lefeküdtem egy fiúval, mégcsak randi sem volt előtte, egy buliban találkoztunk. Ez volt 2 éve, azóta is együtt vagyunk. :) Szóval bármi megeshet.

2009. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy nem a szex felől kéne megközelíteni a kérdést? Már úgy értem, hogy sok férfinak inkább a gyermeked okozhat gondot, nem? Szóval "a szex az jó veled, de hogy egyből egy gyerek gondjait is a vállamra vegyem, még mit nem!" gondolkodás alapján azért nem akarnak veled komoly kapcsolatot, mert nem vagy egyedül, noha egyedülálló vagy?

Most nem azt mondom, hogy a gyermeked mellé keress egy új apát, csak próbálom más szemszögből figyelni a helyzetet.

Igaz, nem látom át a problémát, hiszen nem vagyok fiú, csak próbálom objektíven kezelni.

Viszont ha úgy látod, hogy a babád (vagy már idősebb?) nem okoz gondot nekik, akkor talán rögtön le kéne szögezned az elején, hogy milyen tapasztalataid vannak... És ha olyan, akkor úgyis "bizonyítani" akar, h érdekesnek tart 2. találkozáshoz is.

Mit gondolsz?

2009. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ellenszenves vagy.
2009. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt, hogy nem vesznek komolyan, abból szűröm le, hogy eddig lett így lett pl. egy két hónapig tartó kapcsolatom. A pasi úgy tűnt, komolyan vesz, a gyerek se zavarta. De hónapokkal a szakítás után ismét az ágyába rángatott, de azt monta más volt nőjével sose csinált ilyet. Ebből jöttem rá, hogy egyszerűen könnyű nőnek tart, akinek csettint egyet, és visszaugrik az ágyába.

Sajna ugrottam is.

De 3-4 volt pasim is szeretne velem újra szexelni jelenleg.

Szerintem, ha nem így indultak volna ezek a kapcsolatok, eszükbe se jutott volna ilyen ajánlat.

2009. jún. 16. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan van ilyen is,

és igen, irják itt a fórumon más, hasonló kérdésekre válaszként...

De nálad is azért valamennyire biztosan komolyan vettek téged, hiszen "kapcsolat lett belőle"..

2022. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!