Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis felmérés! Szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis felmérés! Szingli fiúk, lányok. Melyik megyében laktok, korotok, nemetek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
78%

Nézd,16 éves kisfiú,inkább leszünk szinglik,mint nagyképűek.Te írtad,hogy "főnyeremény" vagy.Hát szerintem Te nem "főnyeremény" vagy,hanem csak egy kis hülye.Bocs,hogy őszinte vagyok!

Ja és még valami:Nem kellene nagyképűnek lenned azért,mert este találkozol egy lánnyal.Csak azt ne felejtsd el,hogy kettőn áll a vásár.(Jelen esetben a párkapcsolat.)

2012. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
24, Zala
2012. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

Borsod megye

19F

2012. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
17%

Jajj, most lealáztál egy 16 éves "kis hülyét". Semmi humorérzéked nincs, és egy elszólást is képes vagy vérre menő vitává változtatni... gratulálok.

Hogyan lehetnél laza, amikor ilyen hülyeségeken felhúzod magad... Kedves Zizzzzzenet. A többi meg jól felpontozta, mert jól megvan védve az álláspont, hogy mások hibája, hogy még szingli vagy.

2012. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
64%

Képzeld,jó a humorérzékem,csak a nagyképűséget ki sem állhatom...

De ha jól veszem ki a szavaidból,irigyled a százalékokat és a pontokat,hiszen erre utal két hozzászólásod is...

Arról pedig végképp nem tehetek,hogy Neked fáj az igazság...

Tudod,te kezdtél el belénk kötni azzal a kijelentéseddel,hogy "ezért vagytok ti szinglik",és én csak arra reagáltam.

Nézd végig a hozzászólásokat,meglátod,hogy a többség túl van már a huszadik évén,és még sem nagyképűznek,pedig biztos,hogy jó páran vagyunk itt olyanok,akiknek lenne mire,ha épp nem is az aktuális hódításokra.

Lehet,Neked szánalmas az,hogy mi ehhez a kérdéshez megírtuk a nemünket és korunkat,de ez van.Sokunk munka vagy suli után azért jön ide,hogy kikapcsolódjon,és röhögjön a sok trollon...

De ha Téged ez ennyire idegesít,akkor sajnálom,szedjél hangyát,közben majd megnyugszol...

2012. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
15%
bocs biztos nem érezted a hangomon az iróniát... irigylem a százalékot na jó ezt be kell vallanom :) te itt élvezkedhetsz a 100%oddal nekem pedig be kell majd érnem egy kapocsolattal
2012. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

16 éves lány

Budapest :D

2012. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:

24/F

Fejér/Székesfehérvár

2012. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:

19/L

Budapest

2012. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan mondom,kezdelek irigyelni...xD
2012. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!