Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyemben? Szakítottatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal. Majdnem 3 évet voltunk együtt. Sok apróságon összevesztünk nehezen találtuk a közös hangot de nagyon szerettük egymást. Távkapcsolatban éltünk. Általában ő jött mert itt tanult. Én ritkábban főleg nyáron mentem de akkor több időt töltöttem nála. És most jön a problémám ami miatt szakítottam vele. Ő nagyon "barátmániás" nem igazán bír meglenni nélkülük. Pedig már nem tini 35 éves. Jó megértem hogy kellenek a barátok nekem ezzel nem is volt semmi bajom. De így is keveset tudunk találkozni. És amikor ritkán én fent vagyok nála miért kell állandóan úgy szerveznie hogy nekem is KELL velük találkoznom? De az egy dolog utána hallgatom vissza a barátomtól ahogy véleményeztek engem neki nem mindig pozitívan bár szerinte túlreagálom mert semmi rosszat nem mondtak szóval mindig őket védte vagy azt mondta ne törődjek velük. DE hogy a francba ne törődjek velük ha mindig látnom KELL őket. Ami miatt betelt a pohár: Most húsvétra mentem volna fel a páromhoz szervezi a programokat hogy majd ide megyünk meg oda megyünk ha máshoz van kedvem akkor meg húzza a száját. Ja és a tetejébe az egyik közös programunkra(színház) beszervezte az egyik barátját is akit még nem ismerek és szerinte milyen jó lenne ha megismerném. Hiába mondtam neki hogy nem szeretném, nem a barátjával van a bajom hanem azzal hogy nem bír ki 2 rohadt napot hogy ne legyen ott valamelyik barátja és kettesben legyünk. Erre úgy érvelt hogy a színházba amúgy se csak ketten lettünk volna elég sok ember van ott rajtunk kívül is miért nem mindegy nekem hogy ott van-e még a haverja vagy nincs. Szerintetek túlreagáltam az előzmények ismeretében? Nincs már kedvem megbeszélni vele annyit magyaráztam már és még ő van megsértődve. Szakítottam.
2012. ápr. 5. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Megölte köztettek a romantikát, szóval legközelebb egy figyelmesebb egyeddel kezdj.
2012. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:
nem baj at vki a barátaival is akar lenni és előbb utóbb összeismerkedsz a párod barátaival DE ÍGY AHOGY LEÍRTAD ÉN IS SZAKÍTOTTAM VOLNA.
2012. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a nő, arra rájöttem.


Amúgy megértelek, én is szeretnék kettesben is lenni a párommal, ha lenne, de azért az is tisztelendő, hogy ő nem dobja a barátait egy nő miatt, mint oly sokan manapság.

2012. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is vártam el hogy dobja a barátait miattam. Abba SOHA nem szóltam bele hogy ő találkozzon velük. Sőt állandóan velük van mivel távkapcsolatban élünk. De könyörgöm arra a 2 napra amikor felmegyek hozzá miért kell mindig beszerveznie valamelyiket én nem akarok velük találkozni a párom miatt mentem volna? Utoljára nyáron voltam fenn nála akkor is ez volt. Ő szokott jönni általában a suli miatt. És ez az érvelés hogy a színházban amúgy se kettesben lettünk volna mert vannak még rajtunk kívül emberek ott? Ehhez mit szóltok?
2012. ápr. 5. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én már ott leakadtam, hogy távkapcsolat. Az nem kapcsolat. Az semmi. 3 évet elpazarolni erre a semmire...

Jól tetted, hogy szakítottál.


A barát dolog meg... Ha próbáltál vele beszélni és elég konkrét voltál akkor mást már nem igazán tehettél. Ezzel egyetértek.


De könyörgöm, legközelebb ha kapcsolatba mész az legyen kapcsolat. A távkapcsolat csak egy illúzió. Elhiteted magaddal, hogy van valakid, szeret meg minden, de gyakorlatilag ugyanúgy egyedül vagy. Haszontalan időpocsékolás.



21F

2012. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A párod , bocsánat, az exed teljesen önző volt! A te akaratod nem számított neki, csak a sajátja. Helyesen cselekedtél! Mindig meg kell találni az összhangot a barátság és a szerelem megtartása közt. Aki nem is igyekszik, azt nem is érdekli!


Ne bánd!

2012. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tettél már fel ezzel kapcsolatban kérdést,ismét azt mondom: jól tetted..
2012. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem jól tetted. ideje új életet kezdeni :) sok sikert!
2012. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!