Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy másik srác. Hogyan szoktátok ezt legyőzni? Mit tesztek ellene? Mennyi idő, mire elmúlik?

Figyelt kérdés
Van barátom, 2 éve, nagyon szeretem őt, de megismerkedtem egy másik sráccal, és most nagyon tetszik. Aggódom, mert sokat gondolok rá, és ilyen eddig még nem volt (a barátomon kívül) és nem tudom, hogy hogy győzhetném le az érzést. Ha arra gondolok, hogy nem szabad, akkor valahogy "csakazértis" ő jár a fejemben. Tudom, hogy egy hülye kis fellángolás, de aggaszt, hogy tönkre teheti a kapcsolatunkat, amit nagyon nem szeretnék. Kb. mennyi ideig szokott egy ilyen tartani? Tehetek valamit ellene?
2012. ápr. 6. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél a barátoddal minél többet,szervezz vele rengeteg programot!A másik sráccal pedig találkozz minél kevesebbet!Ez addig fog tartani,amíg a másik srác nem talál magának barátnőt.(jobb esetben)
2012. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem múlik el magától? Mert eddig csak 3x találkoztam ezzel a fiúval, szóval teljesen plátói a dolog. Nem is nagyon fogunk többet, de valami megfogott benne.
2012. ápr. 6. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy elmúlik,vagy nem.Rá lehet segíteni és nagyon sokat nyom a latba a barátoddal való kapcsolatod,ahogyan hozzá állsz,tervek,álmok stb.Nagyon összetett dolog.

Fontos,hogy még nincsenek érzelmeid a sráccal kapcsolatban,csak tetszés van.Ez az a fázis,amikor még lehet irányítani a dolgot,nem szabad teret hagyni az érzelmeknek.Ezért írtam,hogy lehetőség szerint kerüld.

2012. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én meg pont egy olyan helyzetben vagyok jelenleg, hogy egy olyan lányba szerettem bele, akinek valószínű, hogy barátja van. Egyébként Te, hogy látod a srácon, neki is tetszel? Ja, és esetleg megkérdezhetem hány éves vagy?
2012. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tetszem a srácnak. 19 éves vagyok.
2012. ápr. 6. 21:34
 6/8 anonim válasza:
Valahogy tudakold meg szerintem, hogy tutira biztos legyél benne, hogy bejössz-e neki vagy sem, aztán ha nem múlik az érzés napok, hetek múlva akkor lépj.
2012. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dehogy tudakolom meg! Nem akarok lépni, a barátommal szeretnék maradni.
2012. ápr. 7. 07:00
 8/8 anonim ***** válasza:

"Dehogy tudakolom meg! Nem akarok lépni, a barátommal szeretnék maradni."


Bíztam benne,hogy ezt válaszolod majd.:)

2012. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!