Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés
Megismerkedtem neten keresztül egy nálam 7 évvel idősebb pasival, de ő nagyon bele éli magát a dologba, kb minden nap megírja hogy imád, meg beszámol minden kis dolgáról. Én nem érzek SEMMIT sem iránta, de nem akarok érzéketlen lenni. Szinte már csöpögnek a levelei. Azt akarja hogy találkozzunk, de én bevallom őszintén, tartok az idősebb pasiktól, mert náluk a szex már alap. Hát nekem még barátom sem volt. Küldött képet is magáról, de egyáltalán nem tetszik. Az érzelgős hülyeségeire nem reagálok. Jah, és mellesleg másba vagyok szerelmes. Mit mondjak neki? 16/l

2012. ápr. 6. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
takarítsd el...
2012. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

háth sajnos véget kell vetned ennek... ne élje magát bele még jobban. Ha ismerkedsz is neten, akkor is legalább korodbelivel, meg olyannal aki tetszik. (ajánlom magam :D )


17/f

2012. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire fel írja, hogy imád?

Mit tettél érte, ha te semmit nem érzel iránta? Miket írtál?

Egyszerűen írd meg neki, hogy rosszul kezelted a helyzetet eddig, szimpatikusnak szerettél volna tűnni ugyan, de kicsit túllőttél a dolgon, amiért bocsi...Ágyő.

2012. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már arról beszélt hogy milyenek lesznek a gyerekeink -.-"
2012. ápr. 6. 23:41
 5/9 anonim válasza:
Hát szerintem ilyen esetben nincs mit tenni meg kell neki mondani hogy számodra nem vonzó.. nem lehet egy ilyet sértés nélkül tudatni valakivel
2012. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha te nem biztattad, akkor beteg. Írd meg simán, szerintem egyszerűen ez az ember egy érzelmi zsaroló, aki minden ok nélkül ilyenekre ragadtatja magát.

Elképzelem, milyenné teszi a kapcsolatait...

Gyorsan építsd le, ne foglalkozz vele, meg a módszereddel sem.

Egyébként ha sikerült elérnie a célját, azaz nem tudod hogy dobd ki, mert sajnálod, akkor változz meg irányába olyan módon, ami nem tetszik neki.

Használj olyan szavakat levelezés közben, amire kinyílik a szeme.

Egyébként nap mint nap találni itt olyan kérdéseket, amikor a másik fél kérdezi: miért változott meg....?

Hát ezért. Mert egyenesen nem megy. Úgyhogy légy egyenes :)

2012. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. ápr. 6. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
koptasd le minél hamarabb nagy fiú kiheveri:D
2012. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mond meg neki az igazat,az lenne a legjobb mert így ő is észre venné h te nem akarsz semmit. És ne izgulj h megbántod mert úgy se találkozol vele többet,ha most megszakad a kapcsolat.:D
2012. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!