Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátnőm 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok:( Ilyenekben sose voltam jó:(

Ez a 20. szülinap mégis csak egy szép kerek szám, úgyhogy szeretnék valami különleges, maradandó ajándékot adni neki.


Arra gondoltam, hogy kap egy szép rózsa csokrot 20 szál vörös rózsából. Meg még valamit. De mit? Ékszert? De milyen ékszert? Aztán meg elviszem valami jó helyre vacsizni.


Na szóval mi legyen az ajándék? Max olyan 50-60 ezer forintig.


2012. ápr. 7. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is idén leszek 20éves,úgyhogy megpróbálok jó tanácsokat adni. Először is, páros számú élő rózsát nem veszünk, balszerencse. Vegyél 19élőt, és 1műt a csokor közepére. Nem ismerem a barátnődet, de tudom,hogy nekem mi esne jól. Mióta vagytok együtt? Azon nem gondolkoztál hogy megkéred a kezét? Vagy még korai? A vacsi nagyon jó ötlet, én is örülnék ennek. Ha mindenképpen ékszert akarsz, akkor szerintem vegyél egy szép láncot egy gyönyörű szív alakú medállal,erről mindig eszébe fogsz jutni. Nincs olyan amit már nagyon régóta szeretne? Valamilyen állatka, esetleg elektronikai dolog? Az ékszert, a rózsát és a vacsit mindenképp ajánlom :)
2012. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!


2 éve vagyunk együtt. Az eljegyzés még korai lenne. Vagyis nem is korai, csak úgy ez eddig felsem merült bennem igazából:)

Nem akarok mindenféleképpen ékszert adni, de más nem jut eszembe. Gondolkoztam azon is, hogy veszek neki egy telefont. Azt amúgy is szeretne már. De azzal az a baj, hogy eltelik 1-2-3 év aztán elavul, elhasználódik aztán kész annyi volt. Én valami maradandót szeretnék. Olyat ami még 10-20 év múlva is meglesz neki.


A vacsi és a rózsa az biztos pont:)

Köszi ezt a páratlan rózsás dolgot is:) Erről se halottam még:))

2012. ápr. 7. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs mit :) Ha 50-60ezer forintban gondolkozol,akkor beleférhet a telefon és az ékszer is. Lehet láncot meg medált kapni 10-15ezerért 35-40ezer meg csak elég egy telefonra :) Én mondjuk egy állatkerti kirándulásnak is örülnék :) Az exemtől csak ennyit kértem szülinapomra, de nem kaptam meg. Nem tudok sajnos mást, az ékszeren kívül, ami hosszú távon kitart. Esetleg egy közös kép A3 méretben kinyomtatva és bekeretezve? Az is maradandó :) telefon helyett még ezt mondanám az ékszer mellé :)
2012. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Azon nem gondolkoztál, hogy elviszed valahova egy egész hétvégére, ahol kettesben lehettek, szálloda vagy hotel? Van, ahol előre le lehet szervezni például, hogy pezsgővel fogadjanak, rózsát vigyenek a szobátokba stb stb. Elvinnéd előtte nap, majd aznap reggel korábban felkelnél, reggeli az ágyba, kis kártyákra üzenetek a szoba egy-egy pontjába vagy épp ha veszel ékszert pl.: nyakláncot, a nyakába rakhatnád még akkor, mikor alszik. Ha képeket is csináltok, abból később csináltathatsz albumot és így maradandó is lesz. Remélem tudtam segíteni.
2012. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!