Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha zavar az, hogy az illető, akivel elvileg csak szex kapcsolatom van, lefekszik mással is, azt jelenti, hogy érzek iránta valamit? És ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem valamilyen módon vonzódsz hozzá. De honnan tudod, hogy lefekszik mással is? Szedd le nyugodtan a fejét, vágd hozzá, hogy igenis szereted!
2012. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

1. Tuti féltékeny vagy!--ebből mi következik??? hogy régen túl vagy már a szexkapcsolaton vele...csak nem tudod mihez kezdjél az érzéseiddel!


"megmondjam neki h szeretem?? ne mondjam?? jajj akkor itthagy?? jajj nem tudom"

2012. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyengéd érzelmeket táplálsz iránta... féltékeny vagy!
2012. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"És ha igen, mit?"


Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, hogy mi fogjuk megmondani, h mit érzel, meg mit nem érzel? f@szom elegem van már ebből a sok baromból, akik nem tudnak gondolkodni és baromságokat kérdezgetnek egész nap -.-"

2012. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdés hogy miért zavar? azért mert kialakult benned a birtoklási vágy vagy azért mert esetleg így elkaphatsz tőle egyébb fertőzéseket?
2012. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.kérdésre:igen,azt jelenti.

2.kérdésre:erős vágy,szeretet,szerelem.

26n

2012. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
17.35. Úgy van!
2012. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!