Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem abnormális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem abnormális, hogy a csaj ennyire vakcsi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi és van egy csaj. Kb. 1 éve járnak (3 éve jártak másfelet). A srác amellett, hogy egy utolsó paraszt, iszik mint a kefekötő, a kuplerájok Don Juanja és amikor csak alkalma adódik megcsalja a lányt. Akinek már a szóban forgó csajok is szóltak, miután megtudták kivel van dolguk,h szerencsétlen csaj is tudja... erre a csajszi úgy reagál, hogy még neki áll feljebb és azt hiszi/ azt akarja hinni, hogy hazudnak ezek a lányok. Megvan arról győződve, hogy mindenki szét akarja őket csak választani és ő ezt persze nem hagyja... Oké, h szerelmes, oké, hogy a pasi beeteti vele, hogy szereti (ez a nője a hivatalos), de könyörgöm, ha szeretné nem b@szna félre,oké hogy bla-bla... de ezt a h*lye is látja... Csak szerintem abnormális, hogy a csaj ennyire vakcsi?
2012. ápr. 9. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A csaj szeret sorban állni a l ó f a sz é r t , ennyi.
2012. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, csak nincs önbecsülése a csajnak. Ezért hagyja hogy ezt tegyék vele, mert úgy érzi/gondolja ettől jobb már nem is lehet neki. Az ilyen nők a legszívósabbak mindent kibírnak, akár évekig is...Szóval nem csodálkozom..
2012. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ő az első ember a világon, aki becsapja magát.
2012. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül mondják, hogy a szerelem vak... minden tekintetben. Engem is csaltak már meg, és amíg nem láttam bizonyítékot, én sem voltam hajlandó elhinni. Rohadt egy érzés szembesülni vele, hogy nem vagy elég jó.


24/N

2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd ennyire magadra utolsó,az nem azt jelentette,hogy nem vagy neki elég jó,hanem hogy kevés vagy neki,egy nő kevés,ilyenek a fiúk... vagyis vannak ilyenek is.
2012. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogy nem vagy neki elég jó,hanem hogy kevés vagy neki"

Ugyan az..

2012. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scotty97 ***** válasza:

Nem elég jó=nemtetszik neki már

Nem elég= változatosságot keres más\több nő\ffi társaságában

2012. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!