Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a szexualitásom?

Figyelt kérdés

Régen túlságosan központi kérdés volt az erotika az életemben, agyatlan történetekbe belementem, hatalmasakat dugtam, csomó egyéjszakás, meg minden. Aztán jött egy 3 éves kapcsolat, ahol elromlott a szexuális életünk. Még minden egyéb probléma előtt, nagyon hamar, a kapcsolat elején elkezdődtek a szexuális problémáink. Mostanra szétmentünk, de a nőiességem, az önbecsülésem és a szex iránti vágyam borzasztó mélyponton van. Korábban ha lelki gondom volt, az első dolgom volt megdugatni magam valakivel, most még gondolni sem bírok erre, sőt magamhoz nyúlni sem tudok, mert rögtön bőgnöm kell.

Fogalmam sincs mitévő legyek, teljesen tönkretett ez a 3 év. Soha életemben nem vallottam kudarcot szexuálisan és egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni, magamat hibáztatom és nem bízom abban, hogy újra megtapasztalhatom az örömteli szexet.


2012. ápr. 10. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek inkább lelki eredetű gondok, ahogy a kefélési kényszer is.

Te beteg voltál előtte is, csak nem tűnt annyira ki.


Pszichológust javallanék.

2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány partnered volt eddig? Nem lehet, hogy a szexel kompenzáltál valamit? Masztizással sem jó? Hány éves vagy?
2012. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért szerintem egy huszonévesnél a szexuális túlfűtöttség nem feltétlenül betegség. Szabad voltam, fiatal és szexi, imádtam a szexet és ennyi. Szexuális problémái leginkább az exemnek vannak, ő az akinek az előző kapcsolatában is tönkrement a szex, és éveket szexelt velem úgy, hogy vagy nem élvezett el, vagy ha mégis, bocsánatot kért. Olyan szintű kudarc volt minden egyes aktus, hogy a végére már nem is tudtam vele megbirkózni, és hiába beszéltünk róla, csak rosszabb lett.

Korábban volt két másfél éves kapcsolatom is, ott is működött a szex még akkor is, mikor már semmi más.

Egyébként járok pzsichohoz, de nem pont emiatt.

2012. ápr. 10. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd a dokitól hogy szerezhetnéd vissza.
2012. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 menta34 ***** válasza:

Tele a GYK szűz fiúkkal akik elvesztenék a szüzességüket. Miért nem segítesz be az egyiknek? Ez most nem poén, csak hülye példa:) volt egy idióta pasid aki mellett nem volt sikerélményed, ennek az ellenszere szerintem nem az, hogy pszihomókusok bmw-jéhez hordod a pénzt, hanem, hogy sikerélményt szerezel. Arra egy hálás szűz tökéletes...


Nyugodtan mond, hogy hülye vagyok:)

2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy egy szűz pasi és egy újra szűz nő bénázása hozná vissza kedvem a szexhez :)
2012. ápr. 10. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj,ezt most komolyan mondom,nem hülyéskedek,de szívesen segítek neked ha szeretnéd.még komolyra is fordulhatnak a dolgok.
2012. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!