Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy szerelmes leszek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy szerelmes leszek. Normális ez?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmmel akivel most is vagyok elég nehezen indultak a dolgok, sőt, de együtt vagyunk. Mostanában viszont néha elkezdek pánikolni, hogy szerelmes leszek valakibe (konkrét személy) és ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy csak én kergetem magam őrületbe vagy tényleg ez van?! :S Nézegetem, hogy fenn van-e a csaj facebookon stb, meg örülök, ha egy kicsit közelebb kerülhtek hozzá, bár ez a dolog hullámzó. Nos én marhára nem akarom, hogy beigazolódjon a félelmem. Tudni kell rólam, hogy hajlamos vagyok ilyenektől kórosan aggódni. Szerintetek? :/
2012. ápr. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz!
2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
off: az normális, hogy én már szerelmes sem tudok lenni?
2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts szünetet a pároddal.Ne találkozzatok néha beszélgessetek stb.Ha hiányozni fog a párod akkor őt szereted ha nem és rárepülsz a csajra akkor nincs értelme erőltetni a kapcsolatot ...
2012. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.


Majd megemlítem neki, mert járok...


Szünetet tartani esélytelen, meg olyankor hiányzik is. Néha viszont elfog ez a félelem. Gyerek vagyok én még ehhez a témához. :) :(

2012. ápr. 10. 21:30
 5/7 anonim válasza:
Hmm.. mit is mondjak.. Velem képzeld ugyan ez volt.. (Többször is ugyan azzal a személlyel!) először nagyon viszakosztam a szakítástól.. ám biztos lettem benne, hogy a másik fiút szeretem.. és ő is engem.!:) csak akkor szakíts a barátnőddel, ha tényleg kiszerettél belőle/mást szeretsz! Ha nem viszonzod az érzéseit nincs semmi értelme..csak rosszabbra fordul..
2012. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, kedves utolsó ez nem valami megnyugtató. Nem hiszem igazából, hogy velem ez lenne. Nem vagyok egy lelkileg stabil emberke, nehéz időszakban vagyok, csak olyan összezavaró ez az egész és félek. De köszönöm szépen, Nektek meg sok boldogságot! :)
2012. ápr. 10. 21:54
 7/7 anonim válasza:
köszönjük szépen és sok sikert neked is.:))
2012. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!