Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektet bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektet bejön ha egy srácnak kék szeme van?

Figyelt kérdés
Az így döntő lehet? Vagy csak egy extra dolog? Kék szemem van és nem gondoltam volna, hogy ez így ennyire jó és sok embernek tetszik. :)
2012. ápr. 10. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nekem egyaltalan, max. ha kreol bor tarsul hozza...en a barna szemre eskuszom
2012. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül azt olvastam, "Csajok, nektek bejön, ha egy srácnak két szeme van?"
2012. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemszín egyáltalán nem befolyásol semmit. Egy barna vagy éppen zöld szem is lehet (sőt, van is) olyan szép, mint egy kék.
2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Nem döntő csak extra dolog, de az tetszik a legjobban, ha fekete vagy barna haja van. Valahogy a kék szem, szőke haj kombináció nekem olyan közönséges :/ Jobb szót nem tudok rá mondani...
2012. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak az tetszik!
2012. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok csaj, de csak úgy érdekesség gyanánt megemlíteném, hogy a kék szem genetikusok szerint vérfertőzésre utal.
2012. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jó neked, nekem csak kékeszöld szemeim vannak, azokkal csak neten voltam sikeres eddig. :D
2012. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem kék szemem van és szőkésbarna hajam akkor én közönséges vagyok? tuti szőke nő vagy...
2012. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Pont annyira jön be mint akinek barna, fekete vagy hupilila. :D
2012. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt mondtam, hogy nem találtam rá jobb szót... de kijavítom: olyan hétköznapi. Nem vagyok szőke nő ;)
2012. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!