Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel csak msn-en beszéltem, de már nem merek ráírni, mert nem tudok miről beszélni egy 10 perc után. Élőbe is megakadna a beszélgetés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
pls ne írjátok azt, hogy élőbe, mert ugyanúgy nem megy élőbe se. és azt se, hogy azért mert a lány nem akar. a legjobb haverommal se tudok beszélni:S 15/f
2009. jún. 18. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
mikor 15 éves ugyan ezvolt a bajom nekem is egy lánnyal beszélgetünk és 8-10 perc múlva semmi csöndesség..:S improvizálj kérdezd meg hogy érzi magát vagy mi a kedvenc filmje vagy ilyesmi nekem bevált még mindig ő a barátnőm és nagyon szeretem :) menni fog sok sikert :) 18/F
2009. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát van az úgy, hogy nincs miről beszélni, akkor nem kell erőltetni.tök fölösleges ilyenkor ráírni a másikra, hogy:na, mi újság?ez szörnyen idegesítő, nekem is van egy ilyen ismerősöm, és legszívesebben letiltanám,de nem akarok bunkó lenni. Mindig zaklat és kb. vagy 5 mondatot beszélünk a semmiről.szerintem te ne csináld ezt.

22l

2009. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de mindig kibeszélünk mindent 10 perc alatt. valamiért mindig elfogy a téma.
2009. jún. 18. 16:55
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezért nem merem megkérni, hogy találkozzon velem. Pedig 100% hogy eljönne. És nem nagyképűségből mondom hanem tényleg tudom.
2009. jún. 18. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
annyi téma van :S szerintem nyugodtan hívd el elviszed fagyizni látod már az is egy téma hogy milyen ízű fagyit szeret és amíg sétáltok annyi mindent látsz az utcán plakátok stb már arról is eszedbe jut pl itt Gödöllőn én aztkérdeztem hogy szereti e a színházat és ha igen melyik mű a kedvence stb szóval menni fog..én azt ajánlóm hívd el ha elhívod sok sikert hozzá!!:)
2009. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor majd igyekszem élőben. de msn-en nincsenek plakátok meg ilyenek.
2009. jún. 18. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Élőben tök más,ott biztos lesz téma,mert körülöttetek miniíg történik valami, amiről lehet beszélni, az msn erre nem alkalmas.

22l

2009. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
háát... Úgy legyen. nagyon izgulok. félek, hogy nem lesz kettőnk közt semmi:S meg h nem is fogok tetszeni neki mert képeken más vok kicsit:S
2009. jún. 18. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne parázzál már:D Én úgy vagyok vele, hogy ha felveszek egy lányt, és valamiért nem tudunk beszélgetni, törlöm is le, volt olyan, akit régebben felvettem, és még a semmiről is órákig eltudtunk dumálni xD Pedig nem vagyok se helyes, se szép, semmi, eléggé csúnyának tartom magam, de a dumád sokat nyom:P:D Legutóbbi lányt, akibe szerelmes vagyok, úgy láttam meg buszon, de nem mentem oda hozzá, hanem msn-re felvettem, és kb 3hét alatt megpuhítottam, és azóta találkozgattunk folyamatosan... Tehát, ne izgulj, ha értelmes a csajszid, akkor nem fog annyira problémázni a külsődön... Ha meg nem értelmes, minek pazarolnád az időd?:D "Nő után soha ne fuss, fusson Ő utánnad" alapelvet a szemed elé:D Ezzel nem azt mondom, hogy várd, míg a sült galamb a szádba repül, dolgozni is kell kicsit, utánna meg várni:D Nállam, ha élőben nem is nagyon akarok beszélni, a csajszi szóval tart:D Vagy, ha a lányka valamit csinál, azt Te add elő, átalalakítva, és viccesen:D Imádják a csajszik:D Humor félsiker:D Sok sikert skac;):D Adrián91
2009. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!