Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi fölös pénzből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi fölös pénzből mit vennétek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Holnapra terveztem egy kis vásárlást,van 150e ft-om csak erre a dologra.De komolyan mindene megvan,és nem tudom,hogy mit vegyek neki(25/F)..Ti miket vásárolnátok?


Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok :)


köszönöm!


19/L



2012. ápr. 12. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
150 000 ft? nebazz. Te Orbán Viktor lány vagy?
2012. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne! Ne költs el ennyi pénzt. Félre rakva jól jön bármire. Viszont esetleg egy részéből vehetsz neki mindenféle kondis eszközt is otthonra vagy a férfi számára a legnagyobb meglepi egy nagy buli a haverokkal méreg drága sörökkel!
2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindene megvan, akkor mondjuk egy nyaralásra vinném el, ahová már rég óta el szeretne utazni. :)
2012. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vennék neki valamit 5000-10000 Ft-ért, a többi pénzt elpiálnám. :)
2012. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne költs ennyit!!! Sokkal többet ér az élmény ajándék, de ha ilyen sokat akarsz költeni akkor menjetek ketteben wellnessezni a hosszú hétvégén.
2012. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Armani nadrág, ing
2012. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jézus... Add inkább nekem, én biztos hasznosabban tudom elkölteni :D . Am szerintem ne verjétek el egyszerre, akkor lehet, hogy legközelebb is akar és az gáz ha akkorra csóró leszel. Takarékoskodj. Menjetek el, had nézelődjön, tuti talál olyat ami kellene neki.
2012. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is a közös "kiruccanásra" voksolok. De ha feltétlen venni szeretnél neki valamit, vidd magaddal! :) 20/L
2012. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


"Ne! Ne költs el ennyi pénzt. Félre rakva jól jön bármire. Viszont esetleg egy részéből vehetsz neki mindenféle kondis eszközt is otthonra vagy a férfi számára a legnagyobb meglepi egy nagy buli a haverokkal méreg drága sörökkel!"



A méreg drága sörös verzió tetszik,mindketten imádjuk...lehet Németbe visz az utunk sörkörútra :-)


De érdekelnének még az ötletek!

2012. ápr. 12. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Németországba? :O Tökéletes! Én is erre vágynék! És szereted a sört nő létedre, te vagy az álomnő. Neki már nem is kell semmi.
2012. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!