Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú haj zavaró egy fiún?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú haj zavaró egy fiún? 40 centis a hajam. most mértem le. ez zavaró? hátra kötöm mindig.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Imádom a hosszú hajú srácokat. Főleg ha összekötik :D
2012. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

67 kg vagyok.

178 cm magas.

2 éve még 123 kg voltam.

2012. ápr. 12. 22:39
 3/8 A kérdező kommentje:
első...budapesti vagy?
2012. ápr. 12. 22:40
 4/8 A kérdező kommentje:

egy csepp izom nincs rajtam.

nem eszek zsíros kajákat...és 6 után nem eszek.

ettől fogytam le.

2012. ápr. 12. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem... hm... ügyes vagy ;)
2012. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha értem.
2012. ápr. 12. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:

jah, hát persze, hogy nincsen rajtad izom, ha nem mozogsz. az izmodat fogytad le, nem a zsírt, mert az izmost sokkal könnyebben bontja le a szervezet. mozogni kéne, mert ez így nem lesz jó. magadnak sem. ha csak csont és bőr vagy.


hosszúhajra visszatérve, nekem volt hosszú hajó pasim 3 évig, és akkor úgy nem nagyon zavart, de azóta volt rövid hajú barátom, és az sokkal sokkal jobb. legalábbis számomra. de ízlések és pofonok. amennyiben szépen ápolod, fésülöd, nem kócos, nem rasztásodik, akkor sok lánynak bejön a hosszú haj.

2012. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
végül is tetszik, főleg ha nem fekete
2012. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!