Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos? Szakitanom kellene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos? Szakitanom kellene? Mar nem birom ezt, szerinte ninc igazam.

Figyelt kérdés
2 eve tart a jelenlegi kapcsolatom, de mar annyira kivagyok, csak a problema van, nem tudom elviselni. Ha megbeszelunk valamit mindig kesik, ha rolam van szo akkor mar nem olyan fontosak a dolgok. Ha megbeszeljuk, hogy x orara jon legalabb fel orat kesik, o eljar ide-oda, en nem mehetek, mert kiveri a balhet.. nem megyek el kb. sehova se vele mert barki ramnez mar balhezik. Olyan dolgokat megenged maganak, hogy az szamomra hihetetlen*, termeszetesen a egy kapcsolaton belul, fontosabbak a baratok, ha velem lehetne mindig elakar menni baratokkal, ha o akar valami akkor azt egyszeruen muszaj..csinalni. Sokszor nagyon-nagyon elfajul a helyzet, szoban bantalmaz, soha nem ad nekem igazat, sokszor megsirat. Mar nem akarok vele talalkozni, nem hianyzik annyira es nem igenylem az egyutt letet szinte semmilyen formaba, en szakitani szeretnek, mar mondtam is neki, de o nem. Nem tudom mi uton modon tudnam ezt megtenni! Hisz egyszeruen nem engedi.. Volt, hogy beteg voltam es inkabb elment szorakozni, engem meg ott hagyott..ma is meg volt beszelve valami 2 oraja varom............ egyszeruen elegem van, es erzelmileg tart... sarokba.
2012. ápr. 13. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott. megsirat, csúnyán beszél veled, nem törődik veled...mire vársz még???
2012. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltál saját kérdésedre. Szakítanod kell vele. És mi az hogy nem engedi? Ez csak kifogás...
2012. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem,hogy mi a kérdésed.
2012. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szuleimmel, rokonaimmal jo a kapcsolata, akarhanyszor szakitunk, o ugyan ugy ide jon! Valamilyen uton-modon lehetoseget szerez arra, hogy talalkozzunk, ha azt mondom neki , hogy vege.. stb elmondom neki, hogy nem akarom, kb. fel vallrol veszi, mintha mi se tortent volna. Sokszor szinte mar nekem jon es tragar szavakkal illet. Azt hiszi barmit meg tehet velem.. mar az osszes baratom elvesztettem miatta... emellett olyan dolgokat muvel, hogy masik holgyemenyekkel csevereszett ami nem zavarna addig amig nem intim dolgokrol szolna a beszelgetes..........:S
2012. ápr. 13. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy fél várról veszi? basszus ha én valakivel nem akarok együtt lenni csók,szex, találkák akkor nem megyek el és nem csinálom. Bunkó és lekezelő leszek vele és előbb utóbb csak észre veszi magát. Szüleidnek vázoltad már a helyzetet??? Az a baj, hogy te magad se tudod mit akarsz....
2012. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne maradj tovább ebben a kapcsolatban, szakíts vele és így van, ilyen nincs, hogy nem engedi. Ha nem teszed eg, akkor neked lesz rosszabb, mert teljesen tönkre fog tenni téged és kiborulsz teljesen és akkor mégjobban sírhatsz. Látod milyen veled. Most még nem késő. Ő nem érdemel meg téged. Szakíts vele, majd találsz olyan pasit aki me4g fog becsülni téged és nem lesz ilyen bunkó mint a pasid. Az én exem is ilyen volt és nem is változnak az ilyenek. Szerencsére kiléptem a kapcsolatból és nyugodt vagyok, vidám és minden a legnagyon rendben van. Ne legyél egy szennyes amit ő odaq dob ahová akar. Lápj!! 27/N
2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ha neked ő már nem kell akkor ki tudnád adni az útját hiába van jóba a szüleiddel és rokonaiddal és hiába jár oda direkt, hogy találkozzon veled. Nagyon gyenge vagy, ha meg tud venni téged a kétszínű dumáival. Na de a te szíved töri össze te tudod. Az én pasik tök ugyanilyen volt és hála az égnek lezártam a múltam, szakítottam vele. Nem vagyok senkinek a bolondja!! Te is gondolkodhatnál így. De ha tűröd neki akkor tűrd. Majd végül azt gondolja akkor is megbocsátasz neki ha félrekefél..
2012. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ASOT ***** válasza:

hát se ő, se a szüleid se te nem vagytok teljesen normálisak! már bocs!


1. egy ilyen f@sszal már réges rég szakítani kellett volna

2. a családodnak ezt el kéne mondanod amit ide kiírtál nekünk! Ha nem fogja fel a család akkor súlyos gondok vannak!

3. keress egy másik pasit!!


Egyébként a családodat sem értem....őket aztán végképp nem!

Mond el nekik ezt az egészet és h nem, akarod látni! Tudtommal te vagy a gyerekük nem ő!

2012. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene az engedélye? Kijelented, hogy ennyit nem ér meg, végeztél vele, és mész.
2012. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szulok abszolut tudnak mindenrol, hisz nem egy vita tortent elottuk.En tudom mit akarok! De igen nehez, hogy hiaba szakitok, o ugyan ugy barkinek azt mondja, hogy egyutt vagyunk! Par honapja mar huzodik ez, es egy ideig remenykedtem, hogy valtozni fog, sokszor bedoltem ennek a meg egy eselynek. Abszolut normalis vagyok utolso valaszolo, csupan nem birok el egy ferfival. Lekezelo is voltam mar vele, normalis is, semmi nem megoldas. Mondtam szepen-csupan, szinte mindenhogy.. o neki mindig csak az volt a valasza, hogy ... nekem akarki is lesz az nem sokaig, ha rajta mulik! Egy megoldast latok, itt a nyar, masik otthonomba koltotok egy idore?! Igy elfog vegre felejteni, lenyugszik? Sajnos minden kapcsolatot nem tudok vele megszakitani, mivel anyagiak kotnek ossze.. ha megszakitok vele minden kapcsolatom akkor soha nem kapom vissza a penzem.., jart mar egyaltalan valaki ilyen helyzetbe?:(
2012. ápr. 13. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!