Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt? Hisz tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Hisz tudja bármit megtennék érte!

Figyelt kérdés
Amikor már kicsit boldog lennék vele, mindent elront. 6éve élünk együtt, jóban rosszban. váltják egymást a jó, és rossz idök. de mikor már pár hétig jó minden, ö elrontja. most is a kocsmában van. és nem, nem reagálom túl. ilyenkor elbassza a pénzt, kiabál, tör zúz. ne mondjátok hogy hagyjam el, mert nem tudom. szeretem.
2012. ápr. 14. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi a fenének tetted fel a kérdést? Ha neked jó szenvedni egy ilyen alak mellett, akkor hajrá.
2012. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor inkább tönkreteszed magad idegileg és hagyod, hogy kiborítson idegileg téged mert szereted?? Akkor így felesleges kérdezned, mert mi csak egy tanácsot tudunk adni neked, hogy ne türj neki, hanem rúgd ki a fr*ncba és keress mást aki nem kocsmázik, nem bas*za el a pénzt stb... Ha kocsmára költi a pénzt miből fogtok élni gondolj bele!! Ha mondjuk időközbe lesz gyerek akkor mit adsz neki enni,ha az apja így tesz?? Kicsit láss a jövőbe is, ne ragadj le a jelennél és ne mondd, hogy kizárt a gyerek, mert az bizony is váratlanul is meg van! Meg így ahogy említettem is, szépen tökrefogsz menni idegileg aztán ő lelép faképnél hagy téged, mert úgy már nem kellesz neki!! Ennyit nem lehet tűrni egy ilyen alaknak, de ha tűröd ám legyen a te dolgod köszönd magadnak, ha neked nem kell a jó választás hogy dobd a fr*cba akkor türj és idegeskedj és ezt mind csak jó szándékból írtam na meg tapasztalat!! Kutyából nem lesz szalonna!! Soha nem fog megváltozni ne is várd!! El sem tudod képzelni milyen jó érzés ilyen idegfeszítő semmirevaló pasi nélkül élni!! Én már tudom és nyugodt is vagyok, pedig én nem szerettem, hanem egyenesen imádtam!! hálát adok mindazoknak akik azt tanácsolták nekem, hogy hagyjam el mert látom igazuk volt!! fiatalo vagyok még nem akarok idegösszeomlást kapni egy pasi sem ér annyit!!! Sajn állak téged a párod miatt!!!!!!!!! 27/N
2012. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz. Megteheti.
2012. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!