Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet vagy van még valamennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vagy van még valamennyi esélyem? Hosszú lesz, előre is bocsi.

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat légyszives,és lehetőleg olyanok írjanak akik voltak már így.


Felkerestem exemet vmenyik nap mert már nem bírtam tovább,utólag mondta h ő is félt írni nekem de minden nap nézte h írtam e,az utóbbi napokban állítólag én voltam a téma jó értelemben,Pár hónapja váltunk el,ő dobott mert már nem szeret,ez kicsit bonyolult még nekem is mert akkor azt mondta h egyik napról a másikra szeretett ki belőlem,később már azt h 1 hónapja kezdte érezni h nem szeret,tegnap azt h fél éve,szóval nem tudom melyik igaz.Ahogy írtam neki ő elhívott most hétvégén iszogatni,bulizni és nagyon jól meg voltunk,most dobták és úgy néz ki eléggé ki van,viszont szídja oltja azt az exet de nagyon,még se tud másról beszélni.Visszatérve erre a nem szeret témára pénteken én még is úgy láttam h nem szeretett ki belőlem,nem hagyott magamra,folyamatosan jött velem,húzott magával,alig tévesztett szem elől,és úgy nézett rám mint akkor amikor még nagyon szeretett és ezt nem tévesztem össze semmivel.Ölelgetett,puszi arcra,simogatott ma is együtt voltunk 1-2 sörre és feljött ismét a volt pasija(ugye aki most dobta)és amit nem tudok kiverni a fejemből h hozzám hasonlította,és az egészben nem én voltam a s*ar.Felhozta a szex témát is h mikor ők csinálták előjáték ilyesmi elég sokszor gondolt rám,de nem csak szexnél.Légyszi csak pozitívat próbáljatok írni mert nekem ő nagyon fontos. :)


2012. ápr. 15. 05:33
 1/8 anonim ***** válasza:
figyelj. ha mar dobott akkoir engedd el a romantikus vagyaidat, remenyeidet. legyel barat, szeresd ot, torodj vele, erezd jol magad, tegy meg mindint hoy o is biztonsagban erzi magat melletted. ha netan ugy erzi majd hogy meg szeret akkor o kell majd lepjen! O dobott, o kell helyrehozza a dolgot. legyen egy kis ferfias buszkeseged, ez igazan tetszik a noknek.
2012. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igy van. Beszélgess neki te is nőkről, pl h megismertel egy lányt, akivel jól elvagy, stb, ha latod rajta h féltékeny, akkor az azt jelenti h akar meg toled vmit. Légy hatarozott, magabiztos, férfias, es ereztesd vele h megbizhat benned!
2012. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia


én is hasonló problémával küzdök,te szerencsés vagy mert vele legalább szóba áll,velem még szóban sem áll.pedig már eltelt 1 hónap,küldtem neki sms-t nem válaszólt,húsvétkor küldtem neki egy nagy tavaszi csokrot,tetszett neki de azt mondta nem akar semmit.te vagy olyan szerencsés helyzetben hogy legalább szóban állt veled és találkozott,velem egyenlőre még nem is beszél..:(

2012. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én is ebben a helyzetben vagyok, de ő még együtt van a "párjával". Nekem is elmondta, hogy szakítani akar vele. Nem igen szereti már. Meg, hogy ő csak olyan felejtő volt. Ezek ellenére még találkozgatunk.( Ölelget meg minden... ) Nem tudom, hogy mikor lesz képes szakítani, ha egyáltalán akar...

Szóval.. azért ne vedd 100%

2012. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet,ami padlóra küldött megint,hajnalban felhívta az az új exe h találkozzanak,ő elment beszélgettek a többit nem tudom.Nem tudom mit akar és tudja h szeretem,mert mondtam neki ,irtam is,és ezzel tisztában van,de fogalmam sincs mostantól mit tegyek.
2012. ápr. 15. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

szia


szerintem próbá meg pár nap múva hogy mi a heyzet,hogy még is tsiztán ás a ogokat

próbákozzá pár nap múv


bocsi e beszart a bienytüm

2012. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most ahogy olvastam mit írt kissé meginogtam de nem adom fel,nekem ő kell,de nem tudom mi lenne a helyes döntés,mert az már kiderült h nem bírjuk ki egymás társasága nélkül,és látom rajta mi a helyzet,sőt szerintem ő is tudja de fél amit pénteken észre vettem rajta.
2012. ápr. 15. 18:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap levélben megbeszéltük h nem tartjuk tovább a kapcsolatot,azt írta h nem kellünk mi egymásnak.Igen de rá kb 1,5 órára fel hívott h menjek át egy ismerőshöz mert házi buli van.A vége felé nekem énekelt,le sem vettük a szemünket egymásról,végig szemtől szembe és a zene szöveg is elég furán érintett,le jött egy pár dolog belőle.De most ez még is mi lehet?
2012. ápr. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!