Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki annyira laza és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki annyira laza és pofátlan, h mindenkit letoj maga körül, azt miért teszi?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen fiút,szarik az egész világra,de miért lett ilyen? Mi lehet ennek az oka?

2012. ápr. 16. 10:50
 1/10 ASOT ***** válasza:
vagy alapból egy nagy se-ggfejnek született, vagy annyira tönkretette őt az élet és a nők annyira kiszívták a vérét, , hogy h se-ggfejjé vált!
2012. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért baj ez? Ő így él, miért kell megtudnod a miértjét? Gondolom ő meg azt nem érti hogy mire jó az hogy valaki mi miért olyan hogy mindenkivel jóba van meg teszi magát.
2012. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted.
2012. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves?
2012. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok. Régen kedves voltam, segítőkész, eléggé kilógtam a sorból, amolyan Clark Kent-nek számítottam, de aztán láttam, hogy az emberek csak magukkal törődnek, önzők és kapzsik. Ezért úgy döntöttem, hogy többé nem kezelek senkit partnerként, mindenkit kihasználok és eldobok, mert valamiért biztosan megérdemli. Azt hiszem, hogy most már egy teljesen átlag ember vagyok, sikerült tökéletesen beilleszkednek a többiek közé:)
2012. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok ilyen, csak szeretnék ilyen lenni:)
2012. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert másképp nem megy.

26n

2012. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szard le a világot, vagy a világ szarik le téged.


-Én :D

2012. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta védelem a sz*remberek ellen. Én is hasonló vagyok, laza, de nem pofátlan, aki sz*rik a gyenge felszínes emberekre.
2012. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát figy. én lány vagyok, de kb igaz rám is a jellemzés. azt tudom, h én miért lettem ilyen. mert egy időben mindenkire figyeltem, mindenkit meghallgattam, mindenkiért megtettem mindent (jó, nyilván nem mindent), ugrottam első szóra, mert erre valók a barátok. de mit kaptam? le se... pedig amennyire lehetett, én rendes voltam, segítőkész, őszinte és mindig ott voltam, ha baj volt. soha nem kaptam vissza. úgy tűnt, addig kellek, amíg segíteni kell másnak, amíg bajban van, amíg tanács kell, stb. amikor minden rendbe jött az életükkel, láthatatlan lettem. és nagyon nem tetszett, nem értettem, miért kapom ezt. hát egy idő után már nem is gondolkoztam rajta, megrántottam a vállamat és lesz.rtam az egészet. most már nem ugrok elsőre, nem segítek egy csettintésre, meg ilyenek, mert NEM ÉRI MEG.


Jó, nyilván akik normálisak velem, azokkal nem vagyok ilyen, a szüleim, a testvéreim és EGYETLEN barátnőm maradt meg, akivel már 6-7 éve ugyanolyan a kapcsolatunk, és soha nem hagy sz.rban. és van még pár pasi is ilyen, de azt tapasztaltam, h hiába előlegezek meg másnak bizalmat, hiába vagyok jófej másokkal, soha nem kapom vissza. a legtöbb ember csak addig látja a másikat, amíg segít neki, aztán amint minden oké, csak magával törődik. hát kell ez nekem??

2012. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!