Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta magát?

Figyelt kérdés

A barátom többször felhozta ,hogy csinálhatnánk autóban.de én nem nagyon vagyok ilyesminek a hive.

mégis mikor szülinapja volt,gondoltam belemegyek. mondtam is neki,és azt mondta,hogy majd 4 nap múlva ,mert mit mondunk a többieknek hova megyünk (a családjával élünk)

eltelt a 4 nap de semmi. (azóta már egy hónap is kb) és ez nekem elég rosszúl esett..

aztán mikor ezt mondtam neki azt mondta nem felejtette el .csak nem tudta hogyan kérdezze meg.szerintetek?


2012. ápr. 18. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudta,hogyan hozza szóba,hiszen te mindig ellene voltál és a szülinapja is elmúlt már...
2012. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnalom, de nem ertetted meg a lenyeget. Szerintem baratodat nem az izgatja, hogy egy szük, kenyelmetlen es nem erre kitalalt helyen szexeljetek, hanem a spontaneitas izgalma. Arra vagyik, hogy amikor kocsiban ültök es valahova nem idöre siettek (pl. bevasarolni), simogasd meg belsö combjar es mond meg neki, hogy mennyen egy felreesö helyre. Aztan, amint megallt (es üresbe rakta es meghuzta a kezifeket!!!), markold meg neki, csomagold ki es vedd a szadba! Aztan massz a hatso ülesre, ültesd melled es huppans az öledbe! Erre vagyik!


Nem arra, hogy egy izgalmas es spontan dolgot elöre bejelents, amiröl amugy is tudja, hogy nincs hozza kedved, deegyefenehiszszülinapjavan... biztosan benned is van szenvedely! Eld ki es ragadd magaddal a parodat!

2012. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre énis gondoltam de nem merem (tudom ez elég hülyén hangzik:D) de mivan ha mondom,hogy menjünk valami nyugis helyre és megkérdi miért? mármint nem veszi a lapot
2012. ápr. 18. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a laba köze nyulsz es azt mondod es nem veszi le, akkor nem biztos, hogy egyaltalan a jarmüvezetesre alkalmas!!!

De, ha kepes vagy ra es nem mond teljesen ellent a szemelyisegednek, akkor akar egyertelmübben is fogalmazhatsz: "Van 10 perced, hogy talalj egy olyan heljet, ahol ugy megdughatsz, ahogyan te szeretned..."

2012. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ,én ilyet nem mondanék az biztos :)számomra ez elég lealacsonyitó.

de a másikat aztmegpróbálhatom:) köszi!:)

2012. ápr. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!