Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2012-ben csak a gonosz egóista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012-ben csak a gonosz egóista férfiaknak van párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Ha az életben eddig elhitették velem, hogy nyomorék vagyok akkor már nincs semmi reményem párkapcsolatra?
2012. ápr. 18. 18:24
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:

hány éves vagy?

még sosem volt kapcsolatod?

flört sem, szex sem semmi sem?

osztálytársak barátok család senki nincs akivel eljárhatnál valamerre néha?

szoktál e próbálkozni esetleg mosolyogni vagy flörtölni vagy hülyeségeket mondani a lányoknak? hozzájuk szólni??

2012. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Magaddal hitetted el, hogy az vagy. Pusztán más véleménye alapján.


Szépen hitesd el, hogy nem vagy az, te is érsz annyit mint bárki más, és voi'lá.



De persze ez nem oly könnyű, mert az ember hajlamos a saját maga ellenségének lenni, csak nem tudja. :)

2012. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sztem inkább a gazdagoknak...
2012. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem meg túl sok csalódott balf jár ide aki elhiteti a rtöbbi balfal h minden nő szar szemét
2012. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012-ben csak a buta, önző lányoknak van párkapcsolatuk?
2012. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dejó antiszocnak és emberutálónak lenni, nem avatkozik a véleményük az életembe :D
2012. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egy 30 éves nyomorék vagyok aki jobb ha ki sem teszi a lábát a lakásból? Mert ha meglátnak az erősebbek, hogy próbálkozók egy lánynál, megvernek. Már volt rá példa 5 évvel ezelőtt, pedig csak beszélgettem pár szót a lánnyal és rá 2 percre odajöttek a rosszararcok keménykedni és úgy megvertek, hogy azóta nem merek még ránézni sem a nőkre.
2012. ápr. 18. 18:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, a jóképű és a gazdag férfiaknak van. Átlagosaknak is lehet, ha beérik csúnyább lánnyal, de csúnya férfiaknak nem lehet, ha nincs sok pénzük.
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ASOT ***** válasza:
ugye csak átvitt értelemben vagy nyomorék? mármint tartod magad annak?
2012. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen mert túl sokan ütöttek vertek és lejárattak az erősebbek, amit mindenki elhitt rólam, főleg lányok. Egyetlen út a boldogságomhoz a halál.
2012. ápr. 18. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!