Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv, olyan témát szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv, olyan témát szeretnék feldobni, hogy 19 évesen nem túl csajozós srácként, kevés önbizalommal hogy lehetne azt a lányt levenni a lábáról az első találkozásnál, aki nekem nagyon tetszik, és ha minden igaz akkor én is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Alig pár hónapja ismerjük egymást, első 2 hetet nagyon jól elbeszélgettük, egy városban lakunk, viszont találkozni még nem tudtunk. Tudom kicsit érdekes, de valahogy nem halad előre a dolog. (volt egy kisebb össze kapás a dologban is) viszont én részemről már mindent megtettem, a lány azt mondja hogy szívesen találkozna velem valamikor, de időpontot azóta sem sikerült megbeszélni, és elég sok a terelő szöveg...pedig mondom eleinte nagyon jól elvoltunk, aztán össze kaptunk egy kicsit, de aztán volt utána is rá példa, hogy órákat beszélgettünk, nem foglalkoztunk az idővel, csak beszélgettünk, hülyültünk...Akkor véglis lehet nem is én vagyok a bátortalan, hanem a lány nem magabiztos? Sok érdekes dolog, és kérdés van...

Egyébként a lány 14 éves (fiatal, de nem buta) Előre is köszi a válaszokat. Ha lehet akkor értelmeseket, és ako hasonló cipőben jár, azzal szívesen kidumálnám a témát...



2012. ápr. 19. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt a lány kora a bibi. Szerintem ő csak szórakozik veled, míg te komolyan gondolod.
2012. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából ezt is kizártam, biztos nem játszana velem, igen fiatal, nem egy buta lány, viszont ő is komolyan gondolná, hogy ha úgy alakulna...viszont egyenlőre szerintem vagy én vagyok nyúl újra felhívni, vagy ő fél valamiért tőlem, vagy nem tudom...de azért köszi, és sajnos már mindenre gondoltam, amire csak lehet...
2012. ápr. 19. 00:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Megértem a gondolkodásodat. Mivel tapasztalatlan vagy így azt gondolod, hogy egy tapasztalatlan lánnyal kell kezdened, mert vele könnyebb a dolgod. De ez így nem igaz. És akármennyire is tűnik érettnek a lány, sajnos csak 14. Mást jelentene neki egy komoly kapcsolat és mást jelentene neked. Mondjuk nem ez volt a kérdés, bocsi:)

Egy jó tanács. Ha találkoztok, akkor legyél magabiztos. Ne azt mutasd, hogy be vagy rezelve:)

2012. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:

Számomra az jött le a leírtak alapján, hogy a lány húzza-halasztja a találkozást veled. Vagyis bizonytalan, hezitál, mert még maga se tudja, hogy mit akar.

Nézd, egy biztos. Ha őrúlten szerelmes lenne beléd, akkor nem lenne miért hezitálni, mert akkor alig várná, hogy találkozhasson veled.

Szerintem elképzelhető, hogy nincs annyira oda érted, mint te őérte.

2012. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen akkor is.
2012. ápr. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedó vagy,esetleg homár????????Vagy pedóhomár????Tuti szét küldeném a búrádat az aszfalton gyík arc!!!!!
2012. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem való hozzád. Keress egy rendes Huszonéves lányt , hidd el olyat mutat majd hogy eszedbe sem fog jutni a kislány.
2012. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyít a lány, nem akar találkozni veled, mert csúnyának tart.
2012. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Micsoda válaszok :) A tanácsok ellenére inkább csalódok, mint hogy meg sem próbálom, szóval ennyit azoknak, aki rendesen válaszoltak, köszi a válaszokat, viszont ezeket már mind végig gondoltam magamban, nincs olyan amire ne gondoltam volna, tudom hogy nincs belém esve, de ez még változhat...

A gyíkoknak meg üzenem, hogy megnézném azért ki hogy gyűrne az aszfaltba azért... Azért mert azt hiszed hogy szőrösödik a faszod kemény vagy? Jólvan, nekem aztán írhattok akármit hülyegyerekek, nincs amivel vérig sértenétek...


Még egyszer köszönöm a válaszokat, bár így se jutottam sokra, csak tudni akartam ki hogy látja...

2012. ápr. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!