Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele merjek vágni a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni a távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy srác, külföldön él(Olaszország), mert ott focizik. Most 17 éves, én 19. Nagyon jól megértjük egymást, nagyon tetszik is, szeretek vele beszélgetni. Amikor legutóbb itthon volt, és találkoztunk, akkor sajnos nem tudtam mit mondani neki, hogy bele merek-e vágni egy távkapcsolatba. Szerintetek megéri ekkora távolsággal belevágni egy kapcsolatba? 19/N
2012. ápr. 19. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nem...ő 17, ne légy naív....jó sszerelmes lehet beléd, meg midnen, szerethet, de nagyon gyerek még...tudom én miylen voltam 17 évesen XD

távolság, külön bulik, kevés együt töltött idő...a vége ugyis azlesz, hogy valamelyik oldalon felbukkan a 3. személy..:/

2012. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bulizni ideje sincs, a foci miatt. akkor bulizik,amikor itthon van, de akkor velem. bár tényleg igazad van, hogy ott van az a 2 év, ráadásul ő a fiatalabb..:S
2012. ápr. 19. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:

nézd...csak nem akarom hogy szenvedj...mert ha egymásba szerettek, msot hiába írod, meg mondja hogy nicns ideje stb stb...ezt tudod csak akkor szabad elhinni ha látod...

ez az egyik..a másik meg, hogy nem csak szórakozóhelyeken lehet ám ismerkedni...focizik...pl kimennek szurkolócsajok, vagy edzőterembemikor emgy a csapat, ott is, bármi ,tényleg bárhol uszoda, fitnessközpont stb stb...

rengeteg az ugymond "lehetőség"

2012. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van..csak nehéz "belátni", hogy nincs remény..:S
2012. ápr. 19. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne .. csak a gond lenne. Ha szeretsz vele beszélgetni, beszélgessetek, de egy normális kapcsolatot nem lehetne fenntartani.
2012. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ha valóban szeretitek egymást egy próbát megér.De figyeljetek arra,hogy sokat beszéljetek.Én közel 9 hónapja vagyok távkapcsolatban és jól működik.Igaz,vannak gondok,meg olyanok,hogy"uh,de jól néz ki az a csaj".De ha nektek fontos a tisztesség akkor sikerülhet.Én még nem találkoztam a távkapcsolatban lévő párommal suli miatt nameg a hatalmas távolság,de tervezzük.És ha nagyon bele tudjátok élni magatokat a beszélgetésekbe akkor könnyebb lesz.Nem lesz egyszerű,de ha valóban szeretitek egymást és ha nem vagytok féltékeny típusok akkor nem lesz gond.De fú az őszinteség.Ha csak egyszer eljátszátok egymás bizalmát akkor már gondok lesznek.
2012. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kór nemigazán számít.
2012. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!