Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy állnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy állnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Hogyan állnátok ahhoz, hogy egy 20 éves fiúnak még nem volt párkapcsolata és semmilyen ilyen irányú tapasztalata? Meglepőnek tartjátok-e ezt? Mi a véleményetek erről?


Elsősorban hasonló korú lányok válasza érdekelne, de bárkitől szívesen veszem az építő jellegű hozzászólásokat.:)


Előre is köszönöm!


2012. ápr. 19. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Hallgatni kell róla, mint a sír:) Úgy csajozzál, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne és, mintha már 10éve ezt csinálnád:)
2012. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az első hozzászólóval...azt hiszem ez a lányoknak kissé kiábrándító lehet...

Viszont az első ágyban folytatott kaland után mondhatod a lánynak hogy: "Bébi, amúgy nekem Te voltál az első" :D

Szerintem onnantól már nem kelt benne rossz, gyanakvó érzéseket:)

2012. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Adjátok itt a hülye tanácsokat. Miért kéne eltitkolni? Nem szégyen ez.

Kedves kérdező: az én barátom 21 volt mikor összejöttünk és ugyanebben a helyzetben mint te. Nem ez számított, sőt kicsit örültem is neki. De ez én vagyok.

18/L

2012. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

semmi extra...

nekem volt ilyen semmi para nem volt kezeld természetesen,ne aggódj.de abban szerintem ne reménykedj hogy el lehet titkolni. ha jól értem te vagy a fiú

L/30

2012. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

attól függ miylen a természeted, és a másik fél a lány természete milyen..most úgysem tudod megjátszani magad..meg...másikon úgyis érzed hogy hogy reagálna..amúgy szerintem nem para.

24 L

2012. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az a mostani világba kicsit gáz...mostanság már a gyerekek is kapcsolatban élnek..De ha találsz egy jó társat és nem valami olcsó szajhát akkor annak elmondhatod..
2012. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki. L/20
2012. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

JA és az a srác több volt mint te mondjuk nem beszéltünk erről de tényleg semmi-semmi gond nem volt sőőőt

a L/30 voltam

2012. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én se tartanám cikinek, nekem se volt még barátom... 19/L
2012. ápr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mosolyogj! ***** válasza:
Ha olyasvalakit találsz aki szeret téged akkor nem fogja érdekelni.. tapasztalatokat meg majd szereztek együtt (16/l)
2012. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!