Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. Barna haj, kék szem, közepes mellek, vicces, jó a humora, jófej, nem adja oda magát akárkinek, jól el lehet vele beszélgetni, laza, kedves, okos, segítőkész, sportos, minden féle zenét szeret.


2. Szőke haj, kék szem, nagyobb mell, agyilag is 'szőke', jófej,

szinte bárkinek oda adja magát, nincs olyan sok barátja, kedves, inkább a külsejével foglalkozik többet, mint a belsejével, sportos.


Mind 2 lány vékony, 170 cm körül vannak.


Komoly komikat légyszi, fontos lenne.


2012. ápr. 20. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján egyértelműen az elsőt.
2012. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A mai világot is jellemzi a melléknevek sorrendje. A humor és a lelki jellemzők előtt említed a mellméretet. Remek. Szerintem, ha a mai tizenéveseket vesszük a második a nyerő. Majd 5-8 év múlva lesz esélye az elsőnek. Ha nem alakul át ketteskévé.
2012. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a voksokat az elsőre várod, mert oda egyetlen rossz tulajdonságot se írtál. De mivel szegény ketteske nem fog szavazatokat kapni, ezért én rá szavazok.
2012. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az 1.t

amugy is a barna hajú csajokat kedvelem

pláne ha okos és sportos ráadásul nem is alacsony

pont ideál mindenben amit írtál már csak egy maradt le szép is?

Nyíregyházi?

2012. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nosulni akarnek, az elsot, kulonben egyenlo az eselyuk es azok a dolgok alapjan dontenek, amiket nem irtal le...
2012. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, privátban irtam.
2012. ápr. 20. 16:47
 7/15 anonim ***** válasza:
én mindenképpen az elsőt
2012. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A másodikat, mert úgy látom az senkinek se kell, és szar kedvem is van napok óta, ő legalább kimozdítana a depresszióból.
2012. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolónál a pont.
2012. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2., mert könnyen adja magát és a franc se akar hónapokig udvarolni.
2012. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!