Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok arra ha miközben zokogva mesélnétek a barátotoknak a problémátokat és várnátok a vigasztaló szavakat, ő annyit mondana, hogy fáradt és aludni akar?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fordult már elő ilyen. Most mélyponton van a kapcsolat. Nem túl sok jót jelent.
2012. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Oh, te bunkóóóóóóó!


Amúgy meg durmolnék is egyet vele, hátha felkelve már más szemszögből látom a bajom!


22/L

2012. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát zaklatott állapotban nem nagyon tudok aludni
2012. ápr. 21. 10:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát igen... de legközelebb mondd el nei, hogy neked is tele van a pisztolytáskád mindennel, és mindenkinek jobb, ha nem kezded el tombolni te is magad. Ilyenkor power off ahogy Hofi is mondaná.
2012. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom sosem viselkedik így mindig ha problémám van megbeszéljük és megpróbálunk rá megoldást találni mégha össze esik a fáradtságtól akkor is végig hallgat és megérti a problémámat. Szerencsére nem szoktunk sokat vitatkozni a kapcsolatunk is tartósan működik nincsenek gondjaink. A barátom nagyon megértő és hihetetlenül figyelmes. A te párod meg egy érzéketlen tuskó, már bocs ha így viselkedik hogy te zokogva mondanád a bajodat ő meg mondja hogy inkább alszik és nagy ívben lesz@r ez már nem kapcsolat sajnos. Nem is csodálkozok hogy a kapcsolatotok mélyponton van. Ha az én barátom csinálná ezt velem tuti hogy nagyon fasírtban lennénk mert ő ilyet nem csinált még soha és tuti hogy nagyon rosszul esne. 24/N
2012. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De jó neked :( irigyellek
2012. ápr. 21. 11:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az a probléma. Mert nem mindegy, hogy csak egy túlreagált semmiség ismételten, vagy tényleg komolyabb dolog.,
2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan komoly a probléma, hogy már tablettákat is szedtem be. Nem vagyok rá büszke sajnos.Rossz idegállapotban vagyok, tőle akartam segítséget kérni, de ő meg se próbál vigasztalni.
2012. ápr. 21. 11:05
 9/14 anonim ***** válasza:

És utána mit csinált?Elfordult és elaludt,miközben te zokogtál és remegtlé? :s


Hát ha az én lakásom lenne,mondanám neki, hogy máshol aludjon.Ha nem,akkor szépen elindulnék a szüleimhez,v barátnőhöz de nem feküdnék vele egy ágyba.

2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megfogta a vállam és úgy aludt el. Ma számon kértem és azt mondta, hogy hulla volt. Tudjátok milyen érzés, ha már úgy érzitek nincs megoldás és ezért a legfontosabb személyhez fordultok, hogy segítsen de ő rátok se hederít?
2012. ápr. 21. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!