Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jarhat a fejeben? Nem ertem :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jarhat a fejeben? Nem ertem :S

Figyelt kérdés

Osszjottem egy pasivl a masodik rndi probafaziskent utan mert nagyon egy hullam hosszon voltunk. Egesz vegig nevettunk meg mindenrol eltudtunk beszelgetni nagyon jol eereztuk magunkat. Szombaton elvitt egy szulinapi buliba ami abbol allt h mindenki iszogatott, beszelgetett ottis nagyon jol ereztuk magunkat. El is kisert hazaig es mondta h holnap talalkozzunk. Mondtam neki h szerintem ugy korrekt ha jovohet szombatig talalkozgatunk meg es akkor eldol h milesz. Aztmondta h jo es h o tenyleg ugyrzi h van valami. Nagyon orultem. Masnap felmentem facebookra es abban a pillanatban amikor ramirt h szia ereztem h valami gaz van. Aztmondta h nem illunk ossze es nem fekszik neki ez a kapcsolat dolog ezert hagyjuk inkbb egymast.. :S:S viszont attol fuggetlenul meg ugynugy beszelget velem kerdezget megminden. miutan ezt leirta ugye nem irtam mar neki semmit csak azt h ezt megertem es rednben van. de o meg elkezdte h meseljek valamit meg mitcsinaltam m es megint tok jot beszelgettunk. Raadasul arra jottem ra meg h miert nem adott idot pentekig? miert most? en ugy erzem h kellek neki csak valami visszatartja :S:S mit tegyek?


bocsi a hosszu szovegert 16/l


2012. ápr. 22. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
probafazist ugy ertem h egyutt voltunk de meg nem volt komoly csak annyi h parkapcsolatban is megismerjuk egmast.
2012. ápr. 22. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg akart donteni, de latta, hogy nem adod konnyen magad.
2012. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet túl rámenős voltál.
2012. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akart megdonteni mert egyszer sem probalkozott.. es o nemis az a fele :D volt elottem kb 2 baratnoje. es nemvotam tul ramenos szerintem mert adtam neki eleg idot mindenre szoval nem volt az h juj kapcsolatban vagyunk akkor most mindennap tali, iirjunk szerelmes sms-eket stb. ha akart talalkozni talalkoztunk ha eppen nem volt kedve akkor nem.
2012. ápr. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!