Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, úgy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, úgy néz ki hogy össze fogok jönni egy lánnyal és érdekelne hogy ebben a korban már illene fizetnem pl. ha moziba megyünk az ő "részét" vagy ha valahova elmegyünk kajálni (McDonalds, Pizzeria. ) vagy ha fagyizni megyünk. Stb?

Figyelt kérdés
Vagy ne is kérdezzem hanem maga fizesse az ilyesféle "költségeket"?

2012. ápr. 23. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha elhivod valahova az illem megköveteli, hogy férfi légy tehát fizess te, ha anyagi állapotod nem teszi lehetővé ritkábban járjatok ilyen helyekre
2012. ápr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kell ezeket fizetni, ha te elhívod randizni, igy szokás szerintem, utána a késöbbiekben nem tudom

24 L

2012. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen, illik, fel kell ajánlani. Viszont óvakodj attól, hogy mindenhol te fizess majd. Úgy értem, ha egy lány ezt hosszú időn át hagyja, és fel sem ajánlja, hogy ő is fizet, akkor kár rá költeni a pénzed és többet ne ajánld fel neki. De így egy, két alkalommal illik.
2012. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesbe kell... Nem a pénzeddel kell vonzalmat kelteni a csajban. Nem szabad belemenni a mindent én állok szerepbe. Főleg nem az elején!
2012. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
illene szerintem, ink ne vidd nagyon drága helyekre:D am ha meg erőlteti h ő akar fizetni akk szerencséd van:D
2012. ápr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Panda Péter ***** válasza:
100%
ugyan néhány modern feminista ezzel nem ért egyet az egyenlőség jegyében, én mégis azt mondom, hogy az illem megköveteli, hogy a férfi fizessen, legalább az elején. aztán már mehet akár felesbe is, vagy oda-vissza hívjátok egymást. de az elején fizess te.
2012. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van utolsó! Én is így gondolom!
2012. ápr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dottorre ***** válasza:
Én felajánlanám neki, amikor ott vagyok, hogy "Én hívlak meg". Ha azt mondja, hogy nem , akkor nem erőszakoskodnék, mert van aki az ilyesmit férreérti.
2012. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem hagynám hogy fizess, mert ha már elvárom hogy ugyanolyan jogaim legyenek, és ugyanúgy kezeljenek mint egy férfit, fiút, akkor azt sem várhatom el hogy kifizessék a kajám, mozim stb.-t. Persze néha meg lehet hívni a másikat valamire, de ez kölcsönös, és ne csak a fiú fizessen.

2012. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az utolsót nem értem, hogy nő létére miért szeretné, hogy férfiként/fiúként kezeljék :D Hiszen meg van a nőknek és a férfiaknak is egyaránt a szerepük.

Szerintem ha ilyen fizetős helyre mentek, akkor a fizetésnél tedd egyértelművé, hogy te fizetsz, vagy ha elmentek akkor kérdezd meg, hogy "meghívhatlak egy fagyira?" stb.

Ez csak az elején fontos, mert a lánynak jól fog esni, gáláns gesztus, és ha felnőtt leszel, ez akkor is így fog működni. Később, mikor már jobban összeszoktok akkor egyeltalán nem kell ehhez ragaszkodni, meg lehet beszélni, hogy felesben stb. mert akkor már nem lesz olyan kínos ezeket megbeszélni, mint így az elején. Sok sikert :)))

20/L

2012. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!