Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem fura, hogy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy ugyan ugy hivják?

Figyelt kérdés
Na szóval tényleg szeretem a barátomat és jól me is vagyunk és valamelyik nap mesélt (csak ugy spontán felhozta) az első NAGY szerelmérl és, hogy milyen jó volt vele ja és, hogy amiugy ugyan ugy hivják mint engem. Mesélte, hogy talákoztak meg minden ilyet engem zavart de most mit mondhattam volna neki ... csak nekem fura/zavaró ,hogy ugyan ugy hivnak minket meg,hogy csak igy el kezd róla mesélni ?
2012. ápr. 23. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet h rólad beszél, csak beadja úgy h az "első szerelme" (am megjegyzem lehet h valóban te vagy az első szerelme).
2012. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na mondjuk gy még nem is néztem a dolgot .. de én ismerem azt a lányt akiről ő beszél vagyis mert hát mutatta is, hogy ki az ..
2012. ápr. 23. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi ebben a fura? Barátomat Attilának hívják, és rajta kívül ismertem 5 másik Attilát, akivel ismerkedtem.

Nem az Attila névhez ragaszkodok görcsösen, csak gyakoribb név, mint mondjuk egy Erhard vagy Zakariás...

Ha pl Vivi, Anna vagy valami ehhez hasonló gyakori neved van, akkor ez van, szerintem nincs benne semmi misztikus.

2012. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó lehet h én gondolkodom tényleg túl:D de nem Annának sem Vivinek hivnak, Barbi vagyok :D
2012. ápr. 23. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm első nagy szerelmes ugyan akkor született mint én. Ez furább nem gondolod, mégsem agyalok rajt, mivel ezt hívják véletlenek.
2012. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez véletlen egybeesés. megértem h zavar, mert hiába tagadnám, belülről biztos bökné a csőröm. de gondolj arra, hogy ennél nagyobb tragédiák is történhetnek és koncentrálj a jó dolgokra! ne hagyd h ez elrontsa :) sokkal rosszabb lenne, ha pl mai napig "hű de nagyon jó barátok" lennének, és folyton közös emlékeket hozna fel.
2012. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Exem mostani csajának a születésnapja aznap van, mikor a mi évfordulónk volt. Nem stresszelek rajta, ettől függetlenül forduljanak fel.
2012. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!