Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtál már a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtál már a párodnak azért, hogy a helyzetedet könnyítsd meg?

Figyelt kérdés
Csináltál vmit, de azt elhallgattad előtte, de mégis kiderült, de te nem a teljes igazságot mondtad el, hanem egy kicsit elferdítetted az igazságot, hogy ne szakítsatok. Nem volt utána bűntudatod?

2012. ápr. 24. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen az amikor az ember nem képes vállalni a következményeit a cselekedeteiért... Legyél szépen felnőtt és vállald azt amit tettél és akkor nem lesz bűntudatod.

Gyávaság amit te tettél.


28/n

2012. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem akarom, hogy szakítsunk, mert nagyon szeretem őt, de ha ezt elmondom neki, akkor szakítás lesz a vége. ő is nagyon szeret, én is nagyon szeretem őt. gyáva vagyok, hogy nem merem elmondani, de nem akarom elmondani, mert nem akarom elveszíteni őt. egyszerűen nem tudnék élni nélküle, ha nem lenne többet, abba belehalnék.
2012. ápr. 24. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az a kérdésem, hogy mielőtt megcsaltad (mert mi másról lenne szó) akkor miért nem jutott ez eszedbe?


Egyébként nem egy hülye mondás, hogy a hazug embert előbb utolérik mint a sántakutyát.

2012. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem megcsaltam. mielőtt megismert gólyatáborban csókolóztam egy fiúval és a barátom azt hitte, hogy ő az első. én meg azt mondtam neki, hogy nem csókolóztam, hanem csak egy szájra puszi volt. a másik dolog, hogy éjszakai túrán volt egy feladat, ahol le kellett venni a ruhát. én azt mondtam neki, h csak a felsőm vettem le és alatta bikini volt, de közben meg levettem minden ruhát, és jól elbújtam az utolsó sorban. Nem megcsaltam. Ezeket nem merem elmondani neki, mert nem ilyennek ismert meg, hogy ilyeneket megtennék. Mit tehetnék... nem akarom elveszíteni. ezek csak kis kegyes hazugságok, nem?
2012. ápr. 24. 14:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem, következő kérdés, hány évesek vagytok?
2012. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 19, ő 21.
2012. ápr. 24. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, az a véleményem, ha ezért elhagyna, akkor EGYÁLTALÁN NEM szeret. Ha te szereted, és őszinte kapcsolatot szeretnél vele, akkor eléállsz és elmondod neki, hogy miért hazudtál elsősorban (mert féltél, hogy elveszíted blabla) és utána pedig azt, hogy mit csináltál és hogyan, és hogy csak a buli kedvéért. Igazából még nem voltatok együtt így semmi köze ahhoz, hogy te mit csináltál a megismerkedésetek előtt vagy mit sem. De ha már beszélsz ilyen dolgokról, akkor legyél annyira korrekt, hogy az igazat mondod el. Viselkedj felnőtt és felelősségteljesen.
2012. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak ő a kapcsolatunk elején kijelentette, hogy nem szereti, ha hazudnak neki, és ezt az egyet ne tegyem. Emiatt veszíteném el. És nem akarom elveszíteni.
2012. ápr. 24. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor szintén nem értem, hogy mi a fenéért hazudtál, ha tudod, hogy azt utálja a legjobban... Egyébként szerintem ha saját magad beismernéd, és elmondanád neki, akkor csak lenne annyi józan esze, hogy nem hagy el, ha tényleg szeret. Vedd úgy ezt mint egy próbát. Biztos, hogy be fog eleinte sértődni, de legalább te is megtanulod, hogy annak amit teszünk igenis következményei vannak, amit a felnőtt emberek bevállalnak. Legalább legközelebb már nem fogsz neki hazudni.
2012. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de ha szakít velem?
2012. ápr. 24. 14:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!