Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és el is kezdet nekem udvarolgatni, de ő 21 éves. Én 16 vagyok. Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?
2012. ápr. 26. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet :)
2012. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anno én is 16 évesen lettem szerelmes egy akkor 21 éves fiúba. Ez 13 éve volt, és akkor borzasztó nagynak tűnt az 5 év közöttünk. Nem is lett belőle semmi sem, mert ő már sokkal komolyabb gondolkodású volt, én meg (bár érettebb voltam a kortársaimnál és komolyabb is) folyton zavarban éreztem magam emiatt a közelében, nem volt sok közös témánk. Ő volt az első nagy szerelmem, de csak plátói maradt az érzés. 6 éven át tartott. Aztán amikor már elveszett ez az öt év különbség, akkor rájöttem, hogy sosem illettünk volna egymáshoz. De nem a korkülönbség miatt :-)
2012. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet jövője, csak rizikós, mert egy 21éves fiú pont abban a korban van, amikor elkezd más dolgokra vágyni, mint amire egy 16 éves lány.
2012. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet persze,,, köztünk is 5 év van a férjemmel :-)))
2012. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fiatalkori kapcsolatok általában nem lesznek holtodiglanok. Azért mert a tartós kapcsolathoz közös célok kellenek és tolerancia. Ilyen fiatalon még annyit fejlődsz alakulsz, hogy nem biztos, hogy akár 2 év múlva is az leszel aki. És csak idővel tanulod meg, hogy kell valakivel együtt élni.


Ettől függetlenül én járnék a fickóval mert valahol neked is el kell kezdeni. Ha olyan férfi, aki méltó a szerelmedre ,akkor vágj bele.


Fiút úgy érdemes választani, hogy a szíved jelölje ki őt, de az eszed mondjon neki igent.


2012. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A klasszikus korkülönbség pont ennyi. Hagyományosan ezt szokták ideálisnak tartani. Cseppet sem nagy a korkülönbség.
2012. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, én sem azt mondtam, hogy nagy, csak rossz az időzítés. ha mondjuk 30-25, az egész más, mint a 21-16.

16-11-ről már ne is beszéljünk:D

2012. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
Annyira nem sok, bár nem a legszerencsésebb időzítés az tény... Párom és köztem is 5 év van, és nekünk működik... Bár mi már 20-25 vagyunk...
2012. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy szvsz, szüleim között is pont 5 év a korkülönbség. Nem egy mintacsalád mondjuk... Bár, nem emiatt.
2012. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy annyi korkülönbség! Én 18 vagyok párom 29 és most lesz 2 éve hogy együtt vagyunk, és nagyon boldogok vagyunk :)
2012. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!