Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyi kapcsolat, működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat, működhet?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kis cégnél dolgozom. Hatan vagyunk. A főnöknek tetszem, nyomult rám nagyon, de leállítottam, mondtam, hogy ha nem hagyja abba, felmondok, azóta békén hagy, de még mindig tetszem neki.

Van egy srác, kollégám, van köztünk valami. Párszor már elcsattant csók közös bulikban, nem feküdtünk le, de a többieknek is feltűnt már, hogy van köztünk vmi, több, mint munkatársi kapcsolat. A srác szerelmet vallott, többször is. Azt mondja, hogy szeret engem, de túl bonyolult lenne, ezért inkább keres mást, hogy megpróbáljon kiverni a fejéből. Egy szobában ülünk, egymás mellett, lehet tényleg túl bonyolult lenne kapcsolatot kezdeni így. Érzek iránti valamit, de nem vagyok biztos benne, hogy úgy szeretem, mint amikor pl. legutoljára nagyon szerelmes voltam valakibe.

Szerintetek lehet ennek jövője vagy hagyjam az egészet?


2012. ápr. 26. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne jöjjetek össze.

Elején tök szuper meg minden,de aztán megunjátok egymást mivel úgymond nem lesz egy szabad percetek se.Minden kapcsolatban kell egy kis idő mikkor nem vagytok együtt.Ha ez az idő nincs meg akkor egy idő után nem fogjátok szeretni egymást és egy jó barátság még gyűlölködésbe is vezethet.

2012. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a főnöknek is tetszel, akkor kötözködni fog.


Van olyan közeli jóbarátom, aki a menyasszonyával már több éve együtt van, együtt élnek és egy helyen is dolgoznak. Szinte a nap 24 órájában együtt vannak sülve-főve, és semmi gond nincs köztük. Aki ilyen típus, hogy ez így jó neki, azzal semmi gond. De azért alaposan meg kell gondolni.

2012. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!