Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom, mielőtt összejöttünk, azt mondta egy haverjának, hogy nem vagyok olyan szép, de jó a testem. Ki vagyok akadva, ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
egy éve járunk, ezt kb egy éve mondta. amióta együtt vagyunk, mindig azt mondja, hogy milyen szép vagyok, de ezek után persze nagyon nehéz elhinni. eléggé megrengette az önbizalmam, és most nem is tudom mit gondoljak. vélemények?
2012. ápr. 26. 23:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Egy szerelmes férfi/nő szemében akármennyire is előnytelen a párja külsője Ő a legszebb.
2012. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
ha szerelmes, akkor tuti szépnek lát. hogy tényleg az vagy-e, azt megmondom, ha küldesz képet :D
2012. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Traune ***** válasza:
100%

1 éve együtt vagytok :)

én is a barátnőmmel kb 1 éve vagyok együtt és nekem is hasonlóan indult, igaz én szépnek tartottam akkoris de mégis a teste az valahogy vonzó volt nagyon :D

és amúgy meg ha nem szeretne és nem tartana szépnek akkor miért lenne veled. ő sem mazohista szerintem :)

veled van és te kellesz neki, szerintem ennél több bizonyíték nem kell arra hogy ne tartana szépnek. Amugy meg srácokat először egy csaj teste érdekli, utána alakul ki csak szerelem. vagy max szerelem első látásra :D olyan is van . true story ;)

2012. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
igen, azt értem, hogy már talán annak lát, de akkor is nagyon fáj, hogy anno nem. és ráadásul összehasonlításként mondta egy másik lánnyal, aki szerintem tényleg nem szép. szóval ha nála is rondább vagyok, az nagyon gáz :(
2012. ápr. 26. 23:32
 5/39 anonim ***** válasza:
mondom képet, és megmondom az igazat kíméletlenül :D
2012. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
csak a tested kell neki.
2012. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
26%

ha ilyen hiú és telhetetlen vagy,akkor meg is érdemled.

miért,mit gondolsz magadról,hogy te vagy a legszebb?

veled van a gyerek nem?

akkor meg mi a francot akarsz még?

2012. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
nem arra vagyok kíváncsi, hogy szép vagyok-e. neki nyilvánvalóan nem voltam... és igazából az zavar leginkább, hogy azt is mondta, hogy már az elején is mennyire tetszettem neki. szóval kb hazudott erről :(
2012. ápr. 26. 23:36
 9/39 A kérdező kommentje:
igen, ilyen hiú vagyok.
2012. ápr. 26. 23:37
 10/39 anonim ***** válasza:
32%
nyilván ez egy kegyes hazugság volt a részéről, mert tudja, hogy hiú pics* vagy, és nem akart megbántani. örülj neki.
2012. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!