Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akar ölni feljelenthetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar ölni feljelenthetem?

Figyelt kérdés
A volt pasim azt mondta meg fog ölni és minden órában írogatja ki fb-ra hogy elkaplak és megkésellek meg ilyen brutál dolgok ő 15 én 14. Szerintem csak szórakozik mert aki a múltkor megbántotta elhitette vele hogy meghalt a szerelme ezzel azt akarta elérni hogy pánikrohamot kapjon sikerült neki. Anyit szeretnék kérdezni hogy feljelenthetem e azért mert ilyeneket ír és mond? én nem hiszem hogy komolyan gondolja csak el akarja érni hogy elhiggyem de nem szeretném hogy szórakozzon velem szóval szeretném feljelenteni ezt hogyan tegyem?

2012. ápr. 27. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze!Sőt,én a helyedben fel is jelenteném.Ez már fenyegetés,van rá bizonyítékod...stb.A srácnak sem ártana egy kis enyje-benyje.Ha látja,hogy nem teszel semmit,akár tényleg odáig fajulhat a dolog,hogy megver,vagy meg próbál megölni.
2012. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,menj a rendőrségre.
2012. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy... a szüleidnek szóltál már? Ha apád kicsit erősebb agyalja el a gyereket aztán majd kétszer is meggondolja miket irkál.
2012. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Foltetlenul beszelj a szuleiddel, hasonlo gyerekes fenyegetesek mar sokszor torkolltak gyilkossagba!
2012. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és hogy mondjam el nekik utálták mindig és nem is tudták hogy járunk :(
2012. ápr. 27. 12:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik bnőmet megölte a barátja szerelemféltésből, mikor 16 éves volt, szóval IGEN, jelents fel, szólj a szüleidnek, meg dobd fel a netre a kis nyikhajt, add lássa mindenki, hogy milyen kis féreg.
2012. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet...
2012. ápr. 27. 14:56
 8/13 A kérdező kommentje:
és hogy kezdjem mondani: anya valaki meg akar ölni a vollt pasim így jó? léccy segítsetek
2012. ápr. 27. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKÉPP! ez nem poén.. nagyon rossz dolog is kisülhet belőle, és az a minimum, hogy távol tartsák tőled...


mondhatod mondjuk így:

- Anya, emlékszel még xy-ra?

erre valószínűleg igent mond..

- hát... tudom hogy azt mondtátok ne járjak vele, de mégis megtörtént és most van egy kis baj...

és akkor szépen kifejted az amúgy nem kicsi problmát...

2012. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megpróbálommmm.
2012. ápr. 27. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!