Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ugye szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ugye szerintetek is vicces az, hogy a lány inkább azt választja aki nem szereti és megalázza meg megcsalja?

Figyelt kérdés
Itt az én helyzetem : Régebben 3-4 éve majdnem összejöttünk egy lánnyal aki nem egyszerű eset volt , azóta se lett különb de akkor tök belé zúgtam de nem lett belőle végülis semmi. Aztán úgy két hónapja találkoztam vele, azóta is rendszeresen egy társaságba vagyunk, és a lényeg hogy benne úgy megfogott valami és régen láttam és most tök beleéltem magam amúgy ő is szeretett engem dehát mint mondtam nem lett semmi. Neki azóta már volt pár palija , meg most is van egy már kb. egy éve aki már 48 milliószor megcsalta, átb*szta , össze vissza sírt utána hetente szakítanak aztán megint össze jönnek, ennek most mi értelme? folyt.
2012. ápr. 28. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze ott vagyok ÉN , és nem mondom én sem vagyok egy szent, aki sose bántott meg még lányt de az a szórakozás amit ez csinál az nekem már nem pályám. És ahelyett hogy velem lenne - és nem azt mondom hogy járnunk kéne vagy ilyesmi, de tök szívesen lennék vele - mert én megbecsülném és nem b*sznék ki vele, ő inkább marad a palijánál továbbra is... Nekem végülis már mind1 ez olyan szinten el vette a kedvem ,hogy mostmár le is sz*rom csak gondoltam leírom ezt hátha valaki meg tudja magyarázni.Egyébként mielőtt azzal jönne valaki hogy biztos ronda vagyok és azért hát nem éppen :,D Mondjuk nem néz ki rosszul a srác , és én meg főleg szóval kb egy szinten vagyunk.
2012. ápr. 28. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne akard a női viselkedést se megmagyarázni se kiismerni. Ez kb ugyan olyan szituáció mintha ha valakit naponta megver a férje, és utána a csaj még képes azt mondani hogy szereti a pasit.


Ha neki jó, tát jó, remélem a többi csajtól összeszed egy kis AIDSet és majd a csajt is megfertőzi. Utána bár késő lesz de észhez tér.

2012. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
drágáim, ezt én nem csak nőknél tapasztaltam, ismerek ám férfiakat, akik ugyan úgy értelmetlenül, logikátlanul kitartanak, kisebb fordulókkal egy olyan kiscsaj mellett, akit jópár fiúcska befogadott pár napra az ágyába, amíg a csajnak nem volt kedve otthon dekkolni vagy nem ment éppen dokkolni... sajnálom, úgy gondolom, ezek az emberek nem érdemlik meg azt a tiszteletet, mint mások
2012. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!