Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác megkérdezi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác megkérdezi hogy járnék-e vele aztán másnap meg elmond mindennek akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
15/l vagyok, tetszik egy fiú , megkérdezte h járnék-e vele, nem adtam rá konkrét választ,meg egyik haverom megkérdezte tőle h bejövök-e neki és a haverom szerint tuti. sokat szoktunk dumálni, jól elvagyunk, viszont rá egy napra meg egy félre értés miatt, mert azt hitte h le b*ziztam, mire ő leszólt, meg elmondott mindennek.akkor ez most mi? de amugy azóta bocsánatot kért, szóval most jóba vagyunk, de ezek után már nem tudom hogy mit gondoljak.

#tetszik #srác #elmond mindennek
2012. ápr. 29. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy igent vagy nemet nyögj ki!
2012. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég szardolog lehet ha ilyet meg kell kérdezni :s Én életemben nem kérdeztem ilyet, még is összejöttem már sok lánnyal...
2012. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hátha összejöttök és szakítotok készülj fel, hogy szakítás után is rosszat fog rólad mondani..vagyis nem valószínű..

lehet csak felkapta a vizet, egyébként én nem jönnék ilyennel össze :|

2012. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van: Igen vagy Nem. Ez most rajtad áll. De szerintem ne várd azt hogy még egyszer megkérdezze, mert elsőre is eléggé nehéz lehetett neki, mint minden pasinak szerintem. Még akkor is ha ő a legnagyobb nőcsábász.. :D

Viszont arra tényleg fel kell készülnöd, hogy ha összejöttök majd szakítotok akkor nagy valószínűséggel tényleg el fog hordani mindennek. Mert ha már most ezt tette akkor szerintem egy sokkal nagyobb lelki dologért még jobban ki lesz. De ez csak az én véleményem.


16/l

2012. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a félreértésből adódott ez. Azt hitte, hogy lehordtad, ezért gyerekes módon "visszavágott". Nyilván jobb lett volna, ha előbb veled tisztázza a félreértést és akkor nem mond olyanokat, de nem hiszem, hogy komolyan gondolta. Csak a hirtelen felindulás beszélt belőle.
2012. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!