Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (14/l,21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (14/l,21 éves exszel. )

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves lány vagyok, és szakított velem a barátom.Nemtudom pontosan miért, de aztmondta ne hibáztassam magam.ez történt kedden..Azóta minden este sírok (vagy pityizek) :'( ..próbálom lefoglalni magam ( tanulni fogok lovagolni) de ez csak addig segít ameddig ott vagyok.Itthon, este ugyanúgy rá gondolok, sírok, és emlékezek vissza.. :( mit tegyek *kérdőjel*

2012. ápr. 30. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha nem mondta meg h miért hagyott el akkor honnan tudod h nem azért??? Mondani bárki tudja h nem zavarja h nincs szex.
2012. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 clariss válasza:
ja bocsika :S :| csak jó kedvembe voltam :D
2012. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki korban hozzád illik... a pasit sem tartom valami sokra, ha 21 éves fejjel összejött egy 14 éves kislánnyal. bocsh h ezt mondom. 14/L
2012. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Okosabb leszel. Mást nem tudsz tenni.

Próbálsz nem naív lenni, főleg, mert a naív lányokat előszeretettel használják ki. Aki okos, és ravasz... azért már a férfiak is odavannak.


De tekintve, hogy kislány vagy még, nem csoda, ha az idősebb fiúk csak alibi baránőnek használnak.

2012. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁ! Nagyon ari vagy.


Keress más elfoglaltságot. Amúgy lefeküdtetek? Vagy szűz vagy még? lehet, hogy ezért szakított veled.

2012. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele,szűz vagyok, még,és ezt ő sem kérte.
2012. máj. 5. 14:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Miből állt pontosan a kapcsolatotok?

Azért egy 21 éves férfinak más az érdeklődési köre. És ha együtt maradtok akkor lefeküdtél volna vele?

Amúgy meg majd a lovakkal lefoglalod magad. Nagyon szép sport, és időtöltés.

2012. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!