Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretkezés közben mondhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben mondhatom először azt hogy Szeretlek? Még nem járunk, mert nem tudja a lány hogy a barátjával marad vagy velem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne halogasd addig! Előtte kellene kilakítani egy olyan bizalmas kapcsolatot, ahol ez a vallomás el kellene, hogy hangozzon.
2009. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne mond neki.

"minél hűvösebben szeretjük,a nő annál jobban szeret,s ha hálónkat reá kivetjük,fogásunk csak biztos lehet" (Puskin-Anyegin)


csak legyél vele olyan amilyen eddig.

2009. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hű ez egy szép idézet!:) köszönöm;)
2009. jún. 23. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én Puskinra biztosan nem hallgatnék, elég szarul nősült és végülis a felesége is volt az oka,aki elég nagy K* volt, hogy olyan fiatalon meghalt.:)

Én inkább most mondanám neki hátha segít a lánynak abban, hogy téged válasszon.

2009. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker! Még nem jártok, de már szexeltek. Tulajdonképpen miért ne mondhatnád, hogy "szeretlek" szex közben. Jelent valamit? Jó csajt választottál, sok sikert.
2009. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jogos a 4. válaszoló is. szeretem ezt az oldalt, mindenki másképp látja. köszönöm az eddigi válaszokat:)
2009. jún. 23. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... izé... talán nem kellene addig lefeküdnötök, amíg neki barátja van... Amúgy tök jó ötlet, hogy szex közben (is) mondod neki, de ne ez legyen az adu ász.

Ha sokáig húzza, adj neki ultimátumot, valamikor választania kell.

22/l

2009. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!