Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm pasija és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm pasija és köztem valami?

Figyelt kérdés

Nagy baj van. Legutóbb mikor kint voltunk iszogatni a haverokkal elmentünk pisilni legjobb barátnőm pasijával a természet lágy ölén. Van köztünk valami bizsergés és ez nagyon nem jó. Visszafele kézen fogva jöttünk hogy a bandázós fiúk ne szóljanak be nekem (mivan cica, meg szia szépségem meg hasonlók). Én aggódom, mit csináljak, nem akarok véletlen sem összekeveredni a gyerekkel (nagyobb mennyiségű alkohollal még az is lehet hogy megtörténne, bár nem hiszem, hogy hagynám), barátnőmmel már 17 éve jóban vagyunk.

Kerülnöm kéne a társaságát? Mit lehet ilyenkor csinálni?


2012. ápr. 30. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy önfejű, akkor kibírod.Hidd el.
2012. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezért nincs legjobb barátnőm!
2012. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kerülnöd kéne a társaságát.
2012. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Soha nem kevernék a legjobb barátnőm barátjával. De félek hogy akar tőlem valamit a srác... :S Hogy kéne lereagálni a helyzetet?
2012. ápr. 30. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
szimplán megmondod neki, hogy bocs, de nem és kész... a pia meg nem kifogás
2012. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

te nagyon is élvezed, hogy máshogy néz rád a srác... de még magadnak is tagadni akarod.

ha kikezd veled, szólj a barátnődnek.

de úgyis megba**atod magad vele... ismerem a fajtádat...

2012. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A srác sem olyanfajta hogy félrelépne. Amúgy meg fogj vissza a hangnemedből utolsó... Szűz vagyok és nem a legjobb barátnőm pasijával akarnám elveszíteni.

Ez ilyen önhibánkon kívüli dolog, biztos a feromonok teszik vagy én nem tudom.

2012. máj. 1. 00:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez a kézfogás dolog...hülye kifogás...jajj menjünk kézenfogva nehogy beszóljanak...nem tudom ki kezdeményezte de baromság...szóval igen van itt valami...és ez gáz, és igen kerülni kell ha tényleg nem akarsz semmit
2012. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó az tényleg a mámoros állapotnak tudható be :D És tényleg ez volt az indok. Vagyis én úgy gondoltam o.O
2012. máj. 1. 00:35
 10/10 omba ***** válasza:

Ha ő olyan, aki nem akar kikezdeni veled, te meg főleg nem veled, akkor nem látok problémát.

Ne igyál nagyobb mennyiségű alkoholt (kisebbet se), kézen fogva sétálni meg nem jelent komoly elkötelezettséget.

Ne rágódj ezen, mert még kitalálsz valamit....

2012. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!