Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte csak rossz példákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte csak rossz példákat látok arra, ha valaki megbízott a párjában, utólag mindig kiderült, hogy nem kellett volna. Olyan szomorú ez. Hogy bízzon így az ember a saját kapcsolatában?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A szerelemet a szív választja, de az eszeddel kell igent mondani!


Én ha belezúgok valakibe akkor is csak akkor járok vele, ha már tudom, megbízhatok benne.


Ezzel még sosem fogtam mellé.

2012. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolkodom ezen, pláne itt az egyetemen sok aljas dolgot látok. Én itt ismerkedtem meg a párommal, ha valami történik, arról én szerintem előbb tudnék, mint a párom gyakorlatilag, szóval bizalom kérdéssel már csak ezért sincs gond, no meg amúgysem, mert imádjuk egymást! :)


Viszont látok olyanokat, hogy egyik pillanatban elmondja a srác, hogy mennyire imádja a barátnőjét, másik pillanatban kizárnak a koliszobámból, mert éppen a szobatársamat d*gja a srác...

Avagy 5 éve vannak együtt, közben más csajjal hetyeg a koliban töltött ideje alatt.

Olyan is volt, aki minden második csajt megfektette, miközben a barátnője otthon várta.

De kolin belül is előfordult, hogy együtt lakott egy pár és amíg a leányzó suliban volt, addig a srác felvitt egy csajt és megdöngette. Hónapokkal később a sok gyanús jelből derült ki, hogy mi is a helyzet. Végül egy talált hajszál lett a srác veszte.


Lányok részéről is láttam hasonlót, de azért egy kicsit kevesebbet.

Amikor ecsetelte egy srác, hogy ő mennyire szereti a barátnőjét, még is szobatársam ágyában kötött ki, az egyenesen sokkolt, hogy hogy lehet valaki ekkora szemétláda... Aznap éjszaka a páromnál aludtam és emlékszem vagy 50-szer megkérdeztem, hogy ugye ő soha nem tenne velem ilyet.

2012. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így van olyan mint a lottó. elhagyhat 1 hét múlva is akár, de lehet hogy 30 év múlva hagy el.
2012. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy soha : ) kellenek a csalódások is.
2012. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14:27 ezért mondom hogy olyan mint a lottó, a "sohához" van 1:45 millióhoz esélyed, ugyanúgy mint egy 5ös telitalálathoz.


Próbálgasd, hátha bejön, de ne gyere hozzám 60 évesen sírni hogy lelépett egy fiatalabbal.

2012. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogy! Boldog tudatlanság!

A hőskorban még minden zavaros és katasztrofálisan robbanékony, akár az autóversenyzésről akár a repülésről akár a kapcsolatokról van szó! Azzal a különbséggel persze hogy a kapcsolatok hőskorát mindenkinek meg kell élnie!

Van aki kinő ebből a korból, van aki nem!

Amit ott tanulsz abból lesz később az az egy-két esetleg három értékesebb ami sokáig kitart!

28F

2012. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!