Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállalja fel sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállalja fel sok pasi a nem tervezett gyereket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak olyan nők, akik csak azért esnek teherbe, hogy megfogják a férfit. De most nem erről van szó, nem ilyenekről kérdezek. Hanem azokról, akik szexuális kapcsolatot létesítenek egy nővel, esetleg még fogamzásgátlás mellett is teherbe esik a nő és a férfi fogja magát és hátat fordít, nem vállalva fel a következményeket, ha a nő az önrendelkezési jogával élve megtartja a gyereket?

Tehát ne abból induljon ki senki, hogy megfogás miatt lett a gyerek, hanem véletlenül. Sok ilyen sztorit olvasok és számomra nagyon furcsa ez az egész, szeretném megérteni.


2012. máj. 2. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert a gyerek nem egy kis dolog.Etetni kell, folyton figyelni hogy nem szart-e be, stb... és sok pénzt rá költeni.Én soha nem szeretnék gyereket, sok mindenről kell lemondani érte.
2012. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rendben, ez oké. De engem az érdekel, hogy a felelősségvállalás hol van olyankor, amikor baj történik?

Mert a legtöbb apuka soha többé nem jelentkezik, pedig nem is ő nevelné a gyereket, hanem az anya, aki vállalta a megtartást.

2012. máj. 2. 19:59
 3/9 ASOT ***** válasza:

elsőnek igaza van!


amúgy 1 ESET van egyetlen 1, amiről tényleg nem tehet senki, az az..hogy foggátló mellett terhes lesz a nő, de ez azért 100-bol 1!


Amúgy meg utálom azokat akik azt mondják.."becsúszott" olyan nincs....


ÉS igen a nem tervezett gyerek az meglepetésekkel járhat, negatív meglepetésekkel is.


és hát amit az 1-eske is mondott, egy gyerek az nem egy Barbibaba a babaházból, amit etetsz itatsz megfésülöd azt megy aludni...

, az napi 24 órát elvesz, és a gyerek nem 1 évre szól!


Meg kell lennie annak, hogy hová jön, lesz e miből?, ésatöbbi.

ÉS hát nem könnyű döntés..főleg fiatalon..

2012. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Mert a férfiaknak a gyerek az a saját felnövésüket és felelősségtudatukat jelenti. Akkor már nem rúghatnának be annyiszor a haverokkal, nem gyűjthetnének autó vagy repülő maketteket, nem játszhatnának számítógépes játékokkal, vagy nem szaladhatnának vissza a szülőkhöz ha anyagi vagy bármilyen gondjaik vannak, mert mindenki azt mondaná nekik, hogy apuka vagy már, oldd meg.


Minden pasi menekül a felelősség elől, legszívesebben örökre gyerekek maradnának. Ez egyébként szerintem abból származik, hogy az anyjuk elkényeztette őket -persze tisztelet a kivételnek- és úgy nevelte, hogy úgyis lesz majd felesége/élettársa aki majd átveszi az anyja szerepét. Ezért különösebb felelősségtudatot, gondoskodást nem neveltek a férfiakba.

2012. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akinek alkalmi kapcsolatból lesz gyereke, az nem számithat arra, hogy az apa akarna töle gyereket.

A kulcsmondatot TE is leirtad: "hanem az anya, aki vállalta a megtartást" - az ANYA vállalta, az APA nem. Ha az anya akarta a gyereket, akkor vegye tudomásul, hogy ez az ö döntése, és emiatt senki más nem vonható felelöségre. Az apának fizetnie kell, de ennél többet nem várhat el.

Egy férfinek csak az a gyerek számit, akinek az anyjához érzelmileg erösen kötödik, ez egy szexkapcsolatban vagy egyéjszakás kalandnál soha sincs igy, ott csak az a fontos, hogy legyen valaki, akivel lefekszik, és mindegy, hogy ki az.

2012. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A 4. válasz nagyon korrektnek tűnik nekem, értem.


Az 5. válaszolótól kérdezném, hogy én azokra gondolok, akik nem is fizetnek. Olvasok egy pár fórumot, és mindig bele-bele szaladok olyanba, hogy nem hogy nevére venné a gyereket és egy normális kapcsolatot alakítana ki vele, hanem még a tartásdíj sem kivitelezhető.


Van most egy, amit figyelek, ott apa is akarta a gyereket, majd szépen lelépett a szülés után. Gyerek ma már 8 éves és még pénzt nem kaptak.

De most nem is akarok kiemelni egyet sem, mert mindegyik egyedi, csak tapogatózom.

2012. máj. 2. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:

1.Ha tisztességes védekezés mellett jön a gyerek, akkor közös döntés.

2.Ha a nő mindenáron megtartja, akkor viselje a következményeket.

3.A "nem tervezett" értelmezése szerintem egyértelmű.

2012. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

4. válaszolónak maximálisan igaza van.


Az ötödik meg...hát no...

""hanem az anya, aki vállalta a megtartást" - az ANYA vállalta, az APA nem. Ha az anya akarta a gyereket, akkor vegye tudomásul, hogy ez az ö döntése, és emiatt senki más nem vonható felelöségre."


Egy gyerekhez KÉT ember kell.

Ha a nő tablettát szed pl., de a férfi semmiképpen nem akar gyereket, akkor miért nem húz gumit a farkincájára?

A férfi is tud tenni azért, hogy ne legyen nem kívánt gyerek. Akkor miért nem teszi?


Az a legjobb, mikor előadja, hogy majd időben kiveszi. Ha meg jön a gyerek, akkor lelép a p.csába...

Persze ott a csaj az idióta, hogy hagyja.

2012. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Engem taszít a szelektív felelősségvállalás.

A szexhez is két ember kell, ami köztudottan veszélyes dolog, nem csak gyerek, de betegség is lehet belőle.


Én úgy gondolom, mármint az én értékrendem szerint úgy helyénvaló, hogy ha megkefélni volt esze, ha "ürítésre" tudta használni a nőt, akkor az ezzel járó, megtörténhető következmények felvállalására is legyen esze.


Pofonegyszerű érettség és emberi gerincesség. Nem?

2012. máj. 3. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!